• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
griffin - майстор
Пусни и снимки че ако е много груб материала фирата е голяма и може да падне бая дебелината :).
ZEDYCUS - майстор
В петък ще е късно, в четвъртък ще се прибирам след един два плажа. :-D
Еди аз затуй гледах да закача гредичките, ма ще се разминем с колегата, като гледам. :) Първо ще се пробвам на дъб не на врати, а на люлеещ се стол, като на мавритчо. Ще заспи един такъв на беседката, да се радвам на гледката.
Материала ще си го взема от Пловдив от склада, поне са дебели талпите, ще режа по малко. :partyman:
EDI - майстор
Ванка, проекта е интересен и благодатен за майсторлък и фантазия.Ще чакам да видя работата ти. :partyman:
nv952 - майстор
ZEDYCUS написа:
В петък ще е късно, в четвъртък ще се прибирам след един два плажа. :-D
:sad:
Само веднъж ли ще дойдеш до морето?
Ако никой не се появи,материалчето ще стои.
Може да ти го пратя по еконт и доставката ще е поне 150лв :lol:
miro-penchev - специалист
Какво стана сега - изкупихте ли го материала или не? :-D Аз не че съм дорасъл за дъб, ама не пречи да си постои една-две години в работилницата и да ме чака :-D
В каква посока е това село - Варна или Бургас че нещо се обърках? И измисли ли му цена :?:
EDI - майстор
То ако питаш само тука в темата, може и да отлети матриаля. :lol: Пиши на колегата на лични, че може и късно да е вече. :lol: Цените горе-доле ги знам, ама да не объркам на някого работата, с пазарлък трябва да се стигне до цената. :lol:
Последна промяна от EDI на вт май 19, 2015 3:37 pm, променено общо 1 път.
miro-penchev - специалист
Аз щото си мисля че вече е отлетял :-D и затова тук писах, ама все пак ще проверя дали нещо е останало :)
ZEDYCUS - майстор
Не е отлетял към мене споко :lol: .Миро действай си, засега съм пас , няма да има място в колата за съжаление(много айгъти имам). То и плана се обърка в четвъртък и петък ще съм там. Иначе беше екстра нафтата няма аз да я плащам. :-D :partyman:
profesionalist_wood - майстор
Ей я по кротко :-D да не турят катинар и на тая тема
  • 1
  • 2

Тема "Дъбов материал?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: