• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко за дърводелството
Alexey1980 - специалист
ами аз ги правя, ама айде да не казвам цени, че може да прозвучи лошо във форума. Пиши ми на имейл ако искаш alekc@abv.bg или по телефона.
Alexey1980 написа:
ами аз ги правя, ама айде да не казвам цени, че може да прозвучи лошо във форума. Пиши ми на имейл ако искаш alekc@abv.bg или по телефона.
ок имаш поща
brpraziel - специалист
Здравейте, някои може ли да ме насочи къде във Варна мога да намеря дървен материал за за подобни изпълнения(черница,акация) :) Мерси
brpraziel - специалист
Намерих и направих :-D
Имам още много материал и искам да направя още като подаръци за идващите празнаци.Но на ръка трудно се реже ако някои има циркуляр или друга режеща машина и иска да го нареже с удоволствие ще споделя материала да си направите и вие или ще ви заплатя услугата както предпочитате.В град Варна съм пишете ЛС :).
monilan - специалист
Какъв материал си намерил? С черница стават много добре, но питието не е хубаво да се държи много вътре, защото вкуса му се променя. Акацията по не променя вкуса, но пък отдава по слабо цвят. И качи някоя снимка да видим крайния резултат :)
brpraziel - специалист
Материалът е бяла акация.Аз съм доволен от резултата за 1 седмица цвета става малко по светъл от уиски и поне за сега няма дъх на дърво.

Прикачен файл

IMG_20150824_140028.jpg
brpraziel - специалист
Никой ли няма 10 свободни минути да нареже матеряла?Пак казвам ще ви заплатя отделеното времето ако не някои знае ли къде могат да ми ги нарежат.Мерси :cool:
mavryt4o - майстор
brpraziel написа:
Никой ли няма 10 свободни минути да нареже матеряла?Пак казвам ще ви заплатя отделеното времето ако не някои знае ли къде могат да ми ги нарежат.Мерси :cool:
много си далеч от Пловдив иначе щях да ти свърша работа и малко дъб бих ти дал за проба ако ти харесва вкусът на бърбън
brpraziel - специалист
Преместих се в София и си помукнах материалите :lol: .Ако някои има желание да нарежа една дъска пишете :)
kuuuuuul - майстор
Давай дъската,сега съм отпуска.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "дървен фигурки в стъклено шише" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: