• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
gogo7777 - майстор
Не се връзвай....
"Форума" ВЕЧЕ е извън рамките на Форума :lol: .
ИИ, гейове и курволяк ще диктуват за напред. Eбаха му мамата за нула време. Аз най-вероятно ще го напусна.... :|
чет юни 18, 2026 12:05 amgogo7777 написа:
Не се връзвай....
"Форума" ВЕЧЕ е извън рамките на Форума :lol: .
ИИ, гейове и курволяк ще диктуват за напред. Eбаха му мамата за нула време. Аз най-вероятно ще го напусна.... :|
И на теб ли ти е направило впечатление, какъв рев има за някаква несподелена мъжка любов?
:lol: :lol: :lol:
ср юни 17, 2026 11:35 pmradius написа:
Теб ли, пеленаче , ще слушам :-D
Дедо, разправят, че търсенето на електромобили в москалия рязко е скочило. Имаш ли инфо по въпроса?
nikolson - майстор
Хайде, хаирлия да е:

Нов опит за производство на автомобили в България

В Баховица китайска компания Great Wall ще произвежда един модел за Европа.
Отваряй я, не е драма.




_________________
Skysmotor продава онлайн следните продукти: CNC контролери, безсърцевни двигатели, шпинделни двигатели и стъпкови двигатели; те могат да бъдат закупени онлайн, ако е необходимо.
radius - майстор
чет юни 18, 2026 6:37 pmAvas написа:
ср юни 17, 2026 11:35 pmradius написа:
Теб ли, пеленаче , ще слушам :-D
Дедо, разправят, че търсенето на електромобили в москалия рязко е скочило. Имаш ли инфо по въпроса?
Имам инфо- като ги атакуват укрите и спре тока, ползват асансьори от конвертирани електромобили и масковските авасчовци стоят гладни :lol:
  • 1
  • 2

Тема "Бъдещите електромобили трябва да бъдат произведени в ЕС" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: