Всички имаме коли, нали ?
thinkpad - майстор
gogo7777 написа:
Стъклото не барай........ или го сменяй. Ако беше спазвал дистанция, сега джама да си е здрав :lol:
"Ако"-то цапа и мирише. А за летящи камъчета, ускорени от гумите на предното превозно средство дистанция е доста разтегливо понятие.
Стъклото е оригиналното Пилингтън.
Dam46 - специалист
gogo7777 написа:
когато Бай Тошо още беше чавдарче
Тоя пък кога е бил чавдарче....... :?

:lol:
Бил е чавдарче, когато е доносничил на Гешов за бригадата Чавдар:?
Chefo77 - майстор
thinkpad написа:
gogo7777 написа:
Стъклото не барай........ или го сменяй. Ако беше спазвал дистанция, сега джама да си е здрав :lol:
"Ако"-то цапа и мирише. А за летящи камъчета, ускорени от гумите на предното превозно средство дистанция е доста разтегливо понятие.
Стъклото е оригиналното Пилингтън.
Не е Пилингтън, а Пилкинтън. На Ровъра ми е такова. Корава работа!
Не пипай бре, човек :)

Изображение Изображение
bulhomes2 - майстор
Имам някакво чувство, че май нямаш право да караш с пукнато челно стъкло...
Chefo77 - майстор
bulhomes2 написа:
Имам някакво чувство, че май нямаш право да караш с пукнато челно стъкло...
След като не мога да накарам дежурния лайнар в първо да изпрати патрул, за да се поинтересуват кой и откъде и дали е хвърлил нещо, и ми се оправдава, че "Дори и дете да има убито, не е сигурно, че ще го намерят и осъдят" (негови думи), а се налага шефа му да му звъни и да му рита задника по телефона, за да прати хора, значи може стъклото ми да е спукано преди часове :wink:
thinkpad - майстор
bulhomes2 написа:
Имам някакво чувство, че май нямаш право да караш с пукнато челно стъкло...
То защото си говорим за половин метрова пукнатина, сигурно...Нали? Хайде по-сериозно, говорим си за нещо, което може да мине и за драскотина и не се забелязва, освен ако упорито не търсиш.
Chefo77 написа:
Не е Пилингтън, а Пилкинтън. На Ровъра ми е такова. Корава работа!
Не пипай бре, човек
Явно няма да го сменям с китайско. Ама много по-зле от мене си пострадал
Chefo77 - майстор
thinkpad написа:
Явно няма да го сменям с китайско. Ама много по-зле от мене си пострадал
Терсене е, но познай колко ми пука. Има много по-важни неща :) Можеш ли да го купиш с пари, значи не си струва да се кахъриш за него.
Реално погледнато, мога да съдя собственика на апартамента, от който падна стъклото. От прокуратурата ми отговориха, че нямат основание да считат, че има умисъл. И че мога да заведа дело срещу собственика по чл. не знам си кой там. Като гледам обаче, че апартамента е със стара изгнила дървена дограма и стъклото още не е сменено (стои само на вътрешно), явно човекът не е от най-богатите. Ще заведа дело, ще го осъдя, ще взема едни пари. Той ще даде 3 пъти повече - за мен, за адвоката, за държавата. Мен 300 лева няма да ми оправят живота. Но него едни 800-1000 могат да го съсипят. Важното е да сме здрави, онзи горе гледа и връща загубите по друг начин.
kuger - майстор
Chefo77 написа:
thinkpad написа:
Явно няма да го сменям с китайско. Ама много по-зле от мене си пострадал
Терсене е, но познай колко ми пука. Има много по-важни неща :) Можеш ли да го купиш с пари, значи не си струва да се кахъриш за него.
Реално погледнато, мога да съдя собственика на апартамента, от който падна стъклото. От прокуратурата ми отговориха, че нямат основание да считат, че има умисъл. И че мога да заведа дело срещу собственика по чл. не знам си кой там. Като гледам обаче, че апартамента е със стара изгнила дървена дограма и стъклото още не е сменено (стои само на вътрешно), явно човекът не е от най-богатите. Ще заведа дело, ще го осъдя, ще взема едни пари. Той ще даде 3 пъти повече - за мен, за адвоката, за държавата. Мен 300 лева няма да ми оправят живота. Но него едни 800-1000 могат да го съсипят. Важното е да сме здрави, онзи горе гледа и връща загубите по друг начин.
Бая ще има да чакаш, най-вероятно ще го върне на наследниците ти.
Chefo77 - майстор
kuger написа:
Бая ще има да чакаш, най-вероятно ще го върне на наследниците ти.
Още по-добре :)
А аз поне ще спя спокойно :wink:
ben84 - специалист
Радвам се, че още се намират хора не овълчили се и способни да погледнат и от тоя ъгъл.

Тема "Удари от камъчета - предно стъкло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: