• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Всички имаме коли, нали ?
schuldiner - майстор
Тъкмо обяснявах на сина си, че като общуваш с прости хора, те не стават по-умни, но ти самият изглупяваш. Той е само на седем, но вече разпознава тъпаците безпогрешно. Как ли? Ами приказват, приказват, а нищо полезно или поне забавно не казват...
Да ви е честито господине Направи. Прегледайте си постовете и ако имате една дума, полезна за някого... Ако не се досещате, току-що ви нарекох тъпак, ще добавя и мошеник. Ако желаете, сигнализирайте модератор, администратор или арменски поп . Аз лично настоявам да се разкарате от форума ни, пък Управата каквото реши...
dadko - майстор
schuldiner написа:
Тъкмо обяснявах на сина си, че като общуваш с прости хора, те не стават по-умни, но ти самият изглупяваш. Той е само на седем, но вече разпознава тъпаците безпогрешно. Как ли? Ами приказват, приказват, а нищо полезно или поне забавно не казват...
Да ви е честито господине Направи. Прегледайте си постовете и ако имате една дума, полезна за някого... Ако не се досещате, току-що ви нарекох тъпак, ще добавя и мошеник. Ако желаете, сигнализирайте модератор, администратор или арменски поп . Аз лично настоявам да се разкарате от форума ни, пък Управата каквото реши...
Подкрепям с две ръце.
Мен лично ме дразни безцеремонната наглост на инж. николов, (сузи, направи... мога да цитирам още двайсетина негови никнейма от автомобилни форуми, но не намирам за нужно) Мога да постна и линкове, но умишлено няма да го направя по логични причини. В автомобилните форуми го надушват отдалече и го отязват още на втория му пост. Налага му се бан по IP, ама това не го спира-той е... и упорит- отваря тема в друг автомобилен форум...
Тук обаче го оставят да си разиграва коня по неясни за мен причини. Чакат го да настъпи още малко черджето... докога?
kozl - майстор
kuger написа:
Подготвяйте си колите за зимна експлоатация, не се правете на тарикати с крадена нафта, и няма да имате проблеми през зимата!
Крадена или добавена :roll:
Направи - напреднал
Качеството на горивото се определя от вида и количеството горивни добавки в него.
dadko - майстор
Направи написа:
Качеството на горивото се определя от вида и количеството горивни добавки в него.
=D> С тези последните думички :vom: - настъпи килимчето. Откога те чакаше админа. Пък и ние се изпренадахме...
kuger - майстор
Направи написа:
Качеството на горивото се определя от вида и количеството горивни добавки в него.
Качеството на горивото зависи от фабриката, дето го правят, от превозвача и продавача. Тия буламачи, де ги предлагаш, абе махни ги!
Направи - напреднал
Всичко това е вярно,но във фабриката, дето го правят сипват и горивни добавки. Който работи в рафинерия го знае МНОГО добре :2thumbs:
iivanov - майстор
Добре де , ще кажеш ли накрая добавката или ще продължаваме темата.
Направи - напреднал
Коя добавка , за маслото или за горивото те интересува ?
crez - майстор
Направи написа:
Коя добавка , за маслото или за горивото те интересува ?
Стига с тези добавки, не ви ли писна :axe:, който си има брада ще си намери гребенче.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Замръзнала нафта,какво да правим ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: