• 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 154
Всички имаме коли, нали ?
Gadnyara - специалист
Chefo77 написа:
Ако искаш да се престроиш вдясно, а в дясната лента има автомобил, който иска да дойде в твоята - той е с предимство (дясностоящ).
:? Това пък по кой правилник е? И аз питам сериозно.
Chefo77 - майстор
Gadnyara написа:
Chefo77 написа:
Ако искаш да се престроиш вдясно, а в дясната лента има автомобил, който иска да дойде в твоята - той е с предимство (дясностоящ).
:? Това пък по кой правилник е? И аз питам сериозно.
"При извършване на маневра, която е свързана с навлизане изцяло или частично в съседна пътна лента, водачът е длъжен да пропусне пътните превозни средства, които се движат по нея. Когато такава маневра трябва едновременно да извършат две пътни превозни средства от две съседни пътни ленти, с предимство е водачът на пътното превозно средство, което се намира в дясната пътна лента."

ЗДВП, член 25, алинея 2.
Gadnyara - специалист
Благодаря. Не е напълно безсмислена тази тема, явно.
DundyTheCroc - майстор
Най-балансирани са осмаците с 90 градуса ъгъл между цилиндрите, след тях са редовите шестаци. Чувството да се возиш в осмак 450 коня е...няма думи да го опишат.
stan73 - майстор
И саундът от моторите на повечето е разкошен.
Особено много ме радва този (8 цилиндров, V образен, атмосферен) :
https://www.facebook.com/Photography.by ... =2&theater
(а и пилотът радва максималистично :) )
Тани - модератор
DundyTheCroc написа:
Най-балансирани са осмаците с 90 градуса ъгъл между цилиндрите, след тях са редовите шестаци. Чувството да се возиш в осмак 450 коня е...няма думи да го опишат.
А какво ще кажеш за чувството да КАРАШ 12 цилиндров 600+ коня :shock: ... в тунел! При спортните автомобили вече, разхода на гориво не е критерий! А спора дизел или бензин е просто абсурден!
stoianov_n - специалист
Осмаци, дванайсетаци....вие за Москвичи ли говорите? :-D
Щото аз съм се возил в осмак..... :-D
Последна промяна от stoianov_n на чет сеп 24, 2015 11:05 pm, променено общо 1 път.
ivanovbg - майстор
nv952 написа:
А тук са подозрително ниски цените :?
http://www.mister-auto.bg/bg/inzhektorn ... g3902.html
Това са цени на рециклирани дюзи, така наречената талшсистема:
* Части с депозит от производител: Това означава, че към цената на продукта Ви ще прибавим депозит от 117.35 лева с включени всички данъци и такси. След това трябва да ни върнете своята стара, използвана част и ние ще възстановим цялата сума на депозита Ви.
http://www.mister-auto.bg/bg/inzhektorn ... 5!104.html
stan73 - майстор
Тани написа:
DundyTheCroc написа:
Най-балансирани са осмаците с 90 градуса ъгъл между цилиндрите, след тях са редовите шестаци. Чувството да се возиш в осмак 450 коня е...няма думи да го опишат.
А какво ще кажеш за чувството да КАРАШ 12 цилиндров 600+ коня :shock: ... в тунел! При спортните автомобили вече, разхода на гориво не е критерий! А спора дизел или бензин е просто абсурден!
Вероятно ще е супер, но засега даже не съм се возил в такава машина, камо ли да карам...
Тани - модератор
Забравих да спомена, че автомобила беше кабрио, та звука в тунела си беше на ниво. :supz:
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 154

Тема "Измами с разход на гориво." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: