Всички имаме коли, нали ?

Обухте ли вече зимните гуми ?

58%
да
153
42%
не
110

Общо гласове: 263

toolegittoquit - майстор
Kirilpm написа:
... но никъде не съм казал че всички електротехници са некадърници и кожодери.
И аз не съм казал, че всички майстори са некадърници и кожодери. Не знам защо вие го разбирате иначе. Казвам и ако съм си патил, за да го има и някой друг предвид като прави нещо.
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Стоянов, чети тука, после ми говори друго.
Като го прочетеш, искам да ми квалифицираш с 1 думичка посочените майстори.
АМАТЬОРИ!
Kirilpm написа:
.Във всяко стадо си има мърша.
:thumbs:
ralev - специалист
Не разбирам какво общо има дискусията ви със зимните гуми. И с какво е полезно на четящите форума вашето мерене на меки пишки, време е да се намеси модератор и да поразчисти.
bulhomes2 - майстор
Той май само един остана... И кротък - не е от тия дето трият и наказват.
Kirilpm - специалист
ralev написа:
Не разбирам какво общо има дискусията ви със зимните гуми. И с какво е полезно на четящите форума вашето мерене на меки пишки, време е да се намеси модератор и да поразчисти.
Явно си пропуснал дискусията.Но в резюме тинки най-сетне си призна,че е тинки,олпю търговците на гуми,търговците на резервни части,ВАГ групата,Дебика и Клебер както и почти всички други бюджетни марки зимни гуми и повечето автосервизи. :lol:
А колкото до темата в БМВ форума,към която си ни свързал,направих си труда да я изчета цялата.За мен колегите са постъпили мъжки и са поели ремонта за тяхна сметка след аварията.Но прави и голяма чест на клиента че се държи мъжки въпреки огромната сума пари и не оплюва сервиза,а само описва случилото се.Иначе всичко друго си е 1:1 с нашия форум,имат си трол(efren) ,който подобно на трол от нашия форум прави сметката на другите и се изказва като последна инстанция,има хора,които са наясно с нещата,но мнозинството си нямат хабер за какво иде реч и са изписали една камара глупости.Само едно не мога да разбера,защо все повече форуми оставят очевидни дразнители да си развяват байряка без да допринасят с нищо за доброто на форума.Може би вдигат посещаемостта?
DundyTheCroc - майстор
За мен добро бюджетно решение са Sava Eskimo 3.
8180 - майстор
bulhomes2 написа:
Той май само един остана... И кротък - не е от тия дето трият и наказват.
И аз така дочух (има и уж активен нов Администратор), а на Велси сигурно не му е до нас в Америката - там се бачка, пък и е отскоро там.

Предлагам, в духа на Форума малко да се самообслужим - всяко мнение извън темата/заяждане/лична обида и т.н. да бъде игнорирано от участниците, а не да поражда поддискусия. Един (първият) споменава на Автора, че е извън Правилата и добия тон/дух на "Направи сам" и толкоз. Евентуално доклад до Модератора да го насочи кои 1-2 мнения са за триене, а не той да рови и преценява в няколко страници, когато намери време за това.
Не е сложно.

Весели празници!
toolegittoquit - майстор
DundyTheCroc написа:
За мен добро бюджетно решение са Sava Eskimo 3.
Карал съм с такива. Стават. :) Но имах усещането, че бързо се износват, сигурно защото ги карах и лятото тогава.
kozl - майстор
Ами уж по график ама избързах по температури, а със зелето закъснях.
Резултата е - без сняг и зелето е сладко :shock:
nikolov333 - майстор
8180 написа:
bulhomes2 написа:
Той май само един остана... И кротък - не е от тия дето трият и наказват.
И аз така дочух (има и уж активен нов Администратор), а на Велси сигурно не му е до нас в Америката - там се бачка, пък и е отскоро там.

Предлагам, в духа на Форума малко да се самообслужим - всяко мнение извън темата/заяждане/лична обида и т.н. да бъде игнорирано от участниците, а не да поражда поддискусия. Един (първият) споменава на Автора, че е извън Правилата и добия тон/дух на "Направи сам" и толкоз. Евентуално доклад до Модератора да го насочи кои 1-2 мнения са за триене, а не той да рови и преценява в няколко страници, когато намери време за това.
Не е сложно.

Весели празници!
И аз стигнах до същите изводи, така че напълно подкрепям идеята!!! :partyman:

Тема "Сложихте ли вече Зимните гуми ??" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: