Всички имаме коли, нали ?
vidrata - специален-специалист
spro написа:
и за жалост ми го каза човек в бизнеса с масла.
Ами защо тоя човек не ти препорича масло :? .
Също подкрепям въпроса на cacho.

Аз карам само с Приста и съм си доволен.Кво му има?Поне знам че е оригинално БГ :lol: .
Успех в търсенето, но колкото повече търсиш повече се увеличава шанса да се набуташ.
Johny - майстор
spro написа:
Колеги,
Дали някой може да ми каже магазинче от където да си закупя хубаво наливно масло полу или синтетика-марка?
За мене има едно просто правило - това което препоръчва производителя на автомобила-това е! Пише го в книжката или някъде из нета.
Стефан - майстор
vidrata написа:

Аз карам само с Приста и съм си доволен.Кво му има?Поне знам че е оригинално БГ :lol: .
А на колко километра пробег го сменяш?
vidrata - специален-специалист
Стефане на 10 000 ама 4л е 30 лв.
Стефан - майстор
vidrata написа:
Стефане на 10 000 ама 4л е 30 лв.
Според мен е много, но ти си решаваш колко да караш. Аз съм опитвал на старата кола, но при анализ на маслото след 5000 км се оказа, че вискозитета му е намалял под 12. Което е пагубно за двигателя.
тонито - специалист
vidrata написа:
Стефане на 10 000 ама 4л е 30 лв.
на каква кола го каркаш?
Master_Kenobi - V.I.P.
Стефан написа:
Според мен е много, ...
И как прецени, че е много, без да попиташ какво точно е маслото на Приста?
Последна промяна от Master_Kenobi на съб яну 24, 2009 6:15 pm, променено общо 1 път.
vidrata - специален-специалист
Ми имах Кадет 1.6 МИ 90г ,карах го 85 хил.км само с Приста 15/40 през зимата и 20/50 лятото.Нямал съм никви проблеми.
Сега имам Пасат Б3 ,2.0 ,Автоматик и вече 20 хил. км. пак със същото,ааааааа излъгах втория път сложих Q8 ама то все същото пак 30 лв 4л.
Между другото карам само на ГАЗ ,на бенз дори и не паля :-D .
Това е за такива коли такова масло.
BREAKER - специалист
Карал съм с много видове и марки масла,но през последните 1-2години карам с българско и руско масло,визирам Приста и Лукоил.Особено съм доволен от руското!!! Между другото говорим за ДВГ инжекцион и масло от порядъка на 10в/40--0в/50. Имам си правило:сменям масло на 7-8000км..
А както казва един приятел:всички масла ги бъркат в един варел и след това им слегат различни бутилки и етикети. :shock:

Тема "Наливно масло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: