Всички имаме коли, нали ?
manolito - специалист
Автора има Алфа Ромео и е от Русе! :-D :-D :-D
emil_v r - майстор
Alfa .... кажи моделът . 147 ?
manolito - специалист
Модела е 164 ТС супер. Колата се води спортна лимозина. И съм страааашно доволен от нея! Като слушам разбирателите ,които се изказват неподготвени за Италианските автомобили (че били кенефи ,боклуци и др.) ми става мноооого смешно! Но на никого не можеш да затвориш устата ,нека си говорят каквото си искат! :wink: Имам я от 1г. и за напред не бих я заменил с друга марка! А за дизайна (Пининфарина) ,просто е уникален! :wink:
leonardo_vd - модератор
manolito написа:
Модела е 164 ТС супер. Колата се води спортна лимозина. И съм страааашно доволен от нея! Като слушам разбирателите ,които се изказват неподготвени за Италианските автомобили (че били кенефи ,боклуци и др.) ми става мноооого смешно! Но на никого не можеш да затвориш устата ,нека си говорят каквото си искат! :wink: Имам я от 1г. и за напред не бих я заменил с друга марка! А за дизайна (Пининфарина) ,просто е уникален! :wink:
От Италианските, само Ланчия Делта Интеграле.
marto - специалист
на "манта"та ми харесват само джантите,направо класика мисля че БРОК 1 беше модела,и Лео е прав за чипването при турбо дизелите (освобождава) вдига мощноста с 25 до 30 % ТДСката ми подскочи направо :-D
manolito - специалист
Ето нещо за колегите които си "чипосват" дизелите :?:
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=16925
emil_v r - майстор
Вчера изпреварих Голф като на Лео . Беше дал ляв мигач ,и отпуснато дремеше в колата . Дойдох му изодзад и се наместих от лявата му страна , при което спря да вижда идват ли коли от ляво. Това разсъни мигновенно голфаджията и очите му забляскаха кат половин ватови светодиоди . Дигнах рязко обороти и той си остана в облак сажди . По -късно на правият участък ме надмина с такава злоба , че ауспухът му плюеше бензин , и без малко да се челоса в един камион . :supz:
leonardo_vd - модератор
emil_v r написа:
Вчера изпреварих Голф като на Лео . Беше дал ляв мигач ,и отпуснато дремеше в колата . Дойдох му изодзад и се наместих от лявата му страна , при което спря да вижда идват ли коли от ляво. Това разсъни мигновенно голфаджията и очите му забляскаха кат половин ватови светодиоди . Дигнах рязко обороти и той си остана в облак сажди . По -късно на правият участък ме надмина с такава злоба , че ауспухът му плюеше бензин , и без малко да се челоса в един камион . :supz:
:laola:
Justy - майстор
:angel:

Прикачен файл

d1d6c927f060dc90a782a3b312fa9f12_full.jpg
d1d6c927f060dc90a782a3b312fa9f12_full.jpg (73.2 KиБ) Видяна 3213 пъти
Стефан - майстор
Justy написа:
:angel:
Аз бих добавил още една дебела чертичка с кръстче към лявата част.

А знаете ли, че ако спазвате всички правила за движение по пътищата, бъркато в джоба на катаджиите? :? А това си е чиста кражба, и на тях не им харесва :?

Тема "Volkswagen - Golf Автомобил или истребител или и двете" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: