• 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
Всички имаме коли, нали ?
Avas_co - майстор
stoianov_n написа:
toolegittoquit написа:
stoianov_n написа:
Ако толкова държиш да знаеш..
Ама грам не ме интересува. Аз те питам ти как тръгна с една кола, а на връщане шофира 2? Не, не ми отговаряй. :x
Ем как, магьосник сам. :finga:
Пич, ти наистина нямаш никакъв опит с коли.Даже не си купувал кола извън вашто село..
Транзитите ги взех за половин час, и за около 1 минах в КАТ.
А забравих, и мазохист съм.... :finga:
Той Тинки, че е за гавра, си е, ама хайде и ние да сме ходили в КАТ, и ако не си от породата "автоджамбазин", не виждам как ще се случи това, което казваш, пък ако си..., то не е много за хвалба.
stoianov_n - специалист
Avas_co написа:
Той Тинки, че е за гавра, си е, ама хайде и ние да сме ходили в КАТ, и ако не си от породата "автоджамбазин", не виждам как ще се случи това, което казваш, пък ако си..., то не е много за хвалба.
Е ся, ще се обиждаме ли?Пък и няма за какво да лъжа, особено Тинки.Не че не познавам...хора....но в случая беше точно така.
Chefo77 - майстор
И какъв е проблема да минеш за час през КАТ и за още 15 минути през данъчното? Като знаеш кога да ходиш, проблем няма. Просто овцете са повече.
Kirilpm - специалист
На последък около кризата с номерата документите в кат минаваха точно за 15 минути,каналите празни,а взимането на транзитни номера не включва минаване през канал,нито издаване на талони,всичко е по документи.
Тинки замисли се:
Студен пали от четвърт оборот! Има и манивела! Редовни документи за прехвърляне! МАЛЪК ДАНЪК-10,80лева И МАЛКА ЗАСТРАХОВКА-122лева на година
само намаление на винетката няма,но пък паленето на четвърт оборот зимата с форда трудно ще го постигнеш :?
Последна промяна от Kirilpm_old на нед яну 24, 2016 11:56 pm, променено общо 1 път.
Leon - специалист
Chefo77 написа:
И какъв е проблема да минеш за час през КАТ и за още 15 минути през данъчното? Като знаеш кога да ходиш, проблем няма. Просто овцете са повече.
Овцете ходят сутринта!

В КАТ се ходи след 14 часа, а в данъчното сле 15:30 часа.

В КАТ преди 5 години минах за 40 минути, а в данъчното за 15 минути.
velsi - Почетен майстор
Ясно е, че тази тема е вече изчерпана. След като дори нейният автор вече се включва в дискусии касаещи съвсем друго явно няма какво да се добави.
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72

Тема "Дизел Ford 1.8D пали само на бутане, когато е студен." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: