• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16
Всички имаме коли, нали ?
sinfon - специалист
zdravcho написа:
Ай ся честно си кажи, ти отиде ли да потърсиш?
Ходих по сервизи, ходих в няколко магазина за авто аудио. Никъде не искат да ми продадат само такова или нямат. За това питах за онлайн магазин или нещо подобно.
Chefo77 написа:
Във Варна има такъв пазар, няма начин да няма и в Бургас.
Не знам за такъв пазар.
Andri01 - майстор
Излез пред блока и питай някой манго.Той ще ти каже къде е пазара ви във Бургас
Junak - майстор
Ако никой не му обръща внимание, няма да се караме помежду си заради тоя тъпънар
kr1100 - майстор
sinfon написа:
Пусни ти снимка на твоя.
kr1100 написа:
Направи си 1 рамка от черна пластмаса - донори колкото искаш...
Въпросът е да стане нещо културно, не да изсереш едно лайно!
Има я качена .Като ръцете ти са в задника навряни и не знаеш как да търсиш , аз не съм виновен.
За 2 рото - като си гъзорък ,пак ли аз съм ти виновен.
stoianov_n - специалист
sinfon написа:
"Има я на еди си коя улица в града ти"
И как да ти кажем, като ти се криеш и не казваш от кой град/село си? :-D
kr1100 - майстор
zz_stefanov написа:


Тинки това е за теб, не за да си намериш от там рамчица, а за да си закараш радиото и пасатко там http://makmetal.eu/%D0%B8%D0%B7%D0%BB%D ... GQodYFQEpw
Ооо нема проблем . Мога да го уредя с връзки там / в двора са на базата.. Ама те имат хубави неща , не са за такива антики :?
sinfon - специалист
kr1100 написа:
Ооо нема проблем . Мога да го уредя с връзки там / в двора са на базата.. Ама те имат хубави неща , не са за такива антики :?
Имам един въпрос към теб..Всъщност 2..Що не си пратиш Голфа там? А втория - кога ще спреш да сереш в темата?
gogo7777 - майстор
Имам един въпрос към теб..
И аз имам.....що не си купиш ново по-хубаво радио. От тия с шареният дисплей. Рамка за сегашното явно няма да намериш. Ще качиш някоя п*тка и ще ти се смее на касетофона...... :roll:
sinfon - специалист
gogo7777 написа:
И аз имам.....що не си купиш ново по-хубаво радио. От тия с шареният дисплей. Рамка за сегашното явно няма да намериш. Ще качиш някоя п*тка и ще ти се смее на касетофона......
С шареният дисплей радиотата въобще не са толкова хубави, колкото това. Това има реални ватове и възпроизвежда както трябва. Има RDS и има много по-страшен тунер от всякакви нови Пайнери, Пионери и прочия сган. Ако не намеря и не мога да приспособя, по-добре да купя още едно такова.
Вземи сам се досети защо това радио втора ръка държи такава висока цена.
SEV - специалист
Срещу 20 лв. и разходи за Еконт ще имаш това което искаш.

П.П Аз не продавам,мога да те свържа с човека.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16

Тема "Декоративна рамка авторадио?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: