Всички имаме коли, нали ?
moje li da se montira tegli4 na kola s avtomati4na skorosna kutia?
galin.com - специалист
Има опасност да ти изчезне въпроса. Справка тук
sek.1 - специалист
Даже е по добре за колата да теглиш с автоматична кутия там има един куп електроника и механика които предпазват от претоварване докато при механичната скоростна кутия вероятноста да скапеш съединителя от липса на опит е много голяма.
Fitibaldi - специалист
последните ми 2 коли са автоматици и двете имаха тегличи.
BanoTheWolf - специалист
Теглич винаги може да се инсталира. Що се отнася до скоростната кутия колегите са прави за автоматика. На моя мерцедес (W123 300Tourist Diesel) има теглич предназначен като туристически автомобил за каравана, но с него си дърпам ремаркето, което направо го претоварвам :) Зъбните колела на автомата са като при велосипедите. В смисъл като съм на L скорост има повече сила и тласкане, а именно за теглене, баири, други условия. Обозначенията мисля да не ги описвам и до коя скорост стигат. Отговора за теглич е, че може! Даже не знам дали има коли заводско произведени без тегличи :? Освен дупетата дето ги крият или махат, за да си сложат по издута броня, щот това му качвало конете и е по яко :lol: Ма като ме удари някой на сфетофара отзад кой ли ще е по-смазан ако колата има теглич :razz:
solo5 - майстор
какво значение има скоростната кутия за слагането на теглич :-D
можеш и на колело да си сложиш, само да можеш да го теглиш :lol:
Fitibaldi - специалист
колегата се притеснява да не натовари автомата и теглича да му излезе златен. по принцип по спецификация на автомобила си пише колко допълнителен товар може да носи, мисля, че има обозначение и за ремарке. на колите с фабричен теглич не са им по-различни автоматиците, затова няма проблем, просто виж спецификациите

Тема "moje li da se montira tegli4 na kola s avtomati4na skor. kut" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: