Всички имаме коли, нали ?
emil_v r - майстор
Когато ще правя ляв завои , но насрещните вече тръгват и не може да им се отнеме предимството само с пъргаво тръгване - ( не прави така!!) рязко дръпвам един метър напред и в ляво . Двете или трите ленти се уплашват и спират . Точно тогава отново тръгвам и безопасно :-D завивам наляво.
velsi - Почетен майстор
Ще се намери някой стар Москвич и за тебе..... :-D
Justy - майстор
Опитай тоя номер на ккръстовището на Горубляне с околовръстното - като идваш от Панчарево - ама преди това си дай жсм - а - да ти носим цигари в Пирогов :?:
Profi Stroi - специалист
Е само там ли
А и по тая логика ако караш ще завариш някой с най-бързата кола - голф двойка с пернишка регистрация,телефон Нокия на таблото и блондинка на предната седалка и после ще разбереш че не е трябвало да разчиташ на късмета си толкова :lol:
emil_v r - майстор
Ох, наистина има места и задръствания , където никакви номера не вървят. ... Тогава вадя една бибкалка за велосипед с 2 батерии 1,5в и с червен и син светодиод . Държа я с ръка и бибкам с нея . Един път даже трамваят даде заден ,и ми направи място да мина . Тва е абсалютно (вр.диалект) безопасно за всички . Няма ли някои оптимист?
Justy - майстор
Както ти казах - дай си жисиема и продължавай :lol: :lol: :lol:
Profi Stroi - специалист
Я кажи с каква кола се движиш та да знаем някъде като я видим с вирнати колела че е твоя
Не знам кой ватман ти е дал заден но от мен да знаеш ватманните не са това за което ги мислиш
Но какво ти говоря с темпа с коййто си подхванал скоро сам ще разбереш че манталитета ти на каране е странен а това не се оценява положително
emil_v r - майстор
Вярно е , тия ватмани мн. са се озлобили, един ни гони на заден да ни удря . Открих че на заден развиват съшата скорост както и на пред , ужас . Опел е ... служебен :-D . Събота и неделя винаги съм си на село , представям си колко щастливо си карате без нас.
Justy - майстор
Мдааам, щрихите от твоя портрет започват да се сгъстяват. Не знам дали на волана си с черна превръзка на окото или нож между зъбите, но в общи линии си представям нещо такова : :lol: :lol: :lol:

Прикачен файл

5207455.jpg
5207455.jpg (24.19 KиБ) Видяна 6685 пъти
emil_v r - майстор
На мен ми прилича на бат Боико .

Тема "Гадните номера по кръстовищата - никога не прави така !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: