• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
kirofabv - специалист
Стоки изпратени като подарък или под 45 евро или изпратени от ЕС не се обмитяват.
Хубаво е ако купувате от ибей например да кажете да ви пишат по-малка цена или подарък - там няма проблем по принцип търговците го правят. За китайците не знам.
torbalan - Дървен философ
стигнеш ли до митница - номера с подаръка или по-малката цена не минава :)

според мен по-добре ако може да серазбереш да ти пишат, че ти го връщат след ремонт...
bulhomes2 - майстор
Митницата ми се случи само с един проектор за около 400$ изпратен по DHL и обявен за 150$. За по-сигурно за получател можете да пишете фирма по ДДС поне него да спестите. Иначе разни камерки по около 50$ и изпратени по пощата не са ми спирали.
torbalan - Дървен философ
на късмет е - на един приятел му бяха обмитили нож за двадесеттина долара...
разправиите, загубеното време и таксите, които е платали - многократно надвишават цената на ножа :)
sspoko - специалист
аз поръчах два телефона по 90долара и всичко си дойде на адреса без проблеми е почти имах поръчана една карта памет която я нямаше но съм убеден че се е изгубила на митницата
a_nikolov - специалист
За www.dx.com внимавайте с отказването или наличностите. По-добре питайте предварително.
Случи се така, че поръчвах нещо в петък вечерта. В събота се наложи да откажа поръчката. Сумата в картата обаче остава блокирана. В понеделник сутринта ми изпратиха e-mail, че сумата е възстановена и мога да я видя по сметка. Да, ама в сметката си е още блокирана. Говоря с оператор на DX и ми казва, че скоро ще я отблокират. В сряда изтеглят сумата по тяхната сметка. Виждам го в банкирането и пак говоря с оператор na DX. Казва, ми че е политика на банката и ще си получа парите от 1 до 4 дни. В нашата банка коментират, че сумата е можело да се отблокира още в понеделник. Казвам пак на оператора, а той си трае и казва - Ако не ви я върнат до 7 дни свържете се да видим да не би да има проблем с банката.
Китайска му работа :?
a_nikolov - специалист
nikolson написа:
abel96 написа:
http://www.banggood.com/

Че то скъпо!
Наистина е така.
Къде електрониката е най-евтина? Става въпрос за електронни модули, камери, DVR и такива дребни неща.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24

Тема "Каквито се сетиш Китайски стоки, безплатна доставка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: