• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
2v6 - майстор
a_nikolov написа:
Къде електрониката е най-евтина? Става въпрос за електронни модули, камери, DVR и такива дребни неща.
В еBey гледал ли си?
Duke_BG - специалист
www.focalprice.com

ако някой ми покаже сайт с по-ниски цени на телефони и електроника ще се радвам - аз поне досега не съм намерил и всичко си работи без грижи
brum - майстор
До сега имам над 100 поръчки от Китай :) . От Dealextreem са 34, след Dealextreem минах към Aliexpress - натрупах 60 неща до момента. И от разни други по-дребни търговци (примерно hobbyking).

От dealextreem съм силно недоволен. Като ми станаха повече поръчките почнаха да се мотат с доставките, да бомбят от тук и от там по малко. Като напише ревю с критика - не го публикуват. Но ако напишеш ревю с похвала се публикова за 1-2 дни.

Минах на aliexpress - от тях съм супер доволен. Не знам каква разлика има в начина по който си ползват пощите, ама от там нещата идват към 2 пъти по-бързо. От DX средно отнемаха по 1.5 до 2 месеца, от aliexpress рядко идват за повече от месец. Отношението на търговците е доста по-човешко от колкото в DX, явно им налагат някаква политика от сайта.

И другото е, че в aliexpress можеш да намериш по-ниски цени за повечето неща. Недостатъка е обаче в плащането - няма paypal. Пишеш директно номера на картата в сайта им. Затова е добре да се пазарува с виртуална карта :) .
al4o - специалист
От тея хубосници Dealextrem имам само една поръчка и се издъниха Не стига.че беше отваряно а и зарядното му не работеше Опитах да се оплача и ме отсвириха повече не искам да чувам за тях :axe:
zmiori - специалист
Duke_BG написа:
http://www.focalprice.com

ако някой ми покаже сайт с по-ниски цени на телефони и електроника ще се радвам - аз поне досега не съм намерил и всичко си работи без грижи
Пробвай тук madeinchina.com
Има един проблем гледай вномателно някой цени са за няколко бройки.. Особенно по-евтините.
ProvideR - специалист
Здравейте!
Ако желаете да направите поръчка през китайски сайт, но не знаете как, аз ще ви помогна от началото до края и то БЕЗПЛАТНО! Не искам пари, комисионни и т.н. Има много възрастни хора, които не могат да се справят с подобни поръчки, затова го предлагам. От регистрацията, през намирането на продукт и до плащането ще ви помагам! Ако има налични ваучери за отстъпка, също ще ги приложим при покупката, за да свалите от крайната цена.
Всеки има право да си купи пъти повече неща от Китай, вместо да ги купи с огромна надценка от България!

Пишете ми на ЛС за повече инфо!
brum - майстор
ProvideR написа:
Работете с BuyinCoins! Това е най-евтиния и коректен сайт за китайски стоки! Всичко е поне 2 пъти по-евтино от другите сайтове.
Абе не е баш тъй. Точно заради това вчера проверих цените там на едни презареждащи се батерии и се оказа, че в aliexpress-а са по-евтини. С по 10%-40% според бройките :) .
ProvideR - специалист
brum написа:
ProvideR написа:
Работете с BuyinCoins! Това е най-евтиния и коректен сайт за китайски стоки! Всичко е поне 2 пъти по-евтино от другите сайтове.
Абе не е баш тъй. Точно заради това вчера проверих цените там на едни презареждащи се батерии и се оказа, че в aliexpress-а са по-евтини. С по 10%-40% според бройките :) .
Много рядко да се случи нещо да е по-скъпо в BUYinCoins! В aliexpress много пъти съм имал проблем с фалшиви търговци дето ти взимат пари и не пращат нищо. Освен това са с изключително бавна доставка (1-3 месеца)!

Направи си следния опит. Влез в http://finddealsfor.me това е обобщаваща търсачка за китайски стоки.
Напиши каквото търсиш в търсачката, а в менюто отстрани ОТмаркирай aliexpress и dinodirect. После натисни APPLY и сортирай по цена. Най-ниската цена винаги е в Buyincoins! :supz:
nikolson - майстор
ProvideR написа:
Направи си следния опит. Най-ниската цена винаги е в Buyincoins! :supz:
Посмали Манго! :-D
Написвам genuine leather men bag, genuine leather ipad mini case, cowhide case for macbook...и познай, винаги излиза Али-то. Ми то е на Алибаба, как да е другояче. И няма нужда да сортираме магазините.
brum - майстор
Имал съм точно един случай от 60 дето нещо се е забавило повечеко от aliexpress :) . То даже още си го чакам, 2 месеца направи на скоро. Всико друго ми идва за максимум 5 седмици (средно 3-4). И нито веднъж не съм имал проблеми с търговец от там.

Пресен пример - прати ми кабел за подгрев на тръби (200 лева тука, 40 долара там). Обаче ми пише на 10тия ден след пращането, че може да е объркал кабела - вместо за 220V да ми е пратил за 24V. Помоли ме да проверя като дойде и ако не е тоя дето ми трябва ще ми върне парите или ще ми прати друг. Е - прати ми друг без да направи и най-малкият проблем, а 24V си седи като сувенир в нас - каза да го задържа, че транспорта му обратно ще е златен.

За цените - аз казах. След твоя пост веднага проверих за тия батерии дето ми се свидеха 30 долара за 8 броя. В buyincoins са 35 долара. Със схемите дето ги даваш сигурно ще станат пак около 30 долара, ама в ali-то цената е тая без схемите :) .

Та не можеш да твърдиш, че винаги е така както казваш - проблеми, ментета и по-високи цени. Дал съм ти конкретни примери където не си прав. И при мен това са 100% от пазаруванията там. Но аз разбира се не твърдя, че aliexpress е най-евтиното - даже съм убеден, че ще има неща дето ще са по-евтини в buyincoins от ali-то.
nikolson написа:
... cowhide case for macbook ...
На пръв прочит реших, че т'ва е нещо да си криеш mac-а от крави :) .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24

Тема "Каквито се сетиш Китайски стоки, безплатна доставка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: