• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
i--v--o - специалист
http://www.ifesliiski.snimka.bg/album.p ... _id=348783
Има още малко да се довършва :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ааааа добро добро!
vidrata - специален-специалист
Ми добре е ама дано не те викат да смяняш водомера!!! И защо единия сифон е ОК ,а другия не??? До колкото виждам ВиК -то си го правил сега защо не сметна и двата??Айде лека и успехи,като цяло е добре. :wink:
Spokoiniq - майстор
Минимализъм, аферим! :)

Уффф, фаянс, теракот, гланц...ама това е демоде... :lol:
Не е по моя вкус цветово , но е пипнато добре, поне доколкото позволяват снимките.

При следващи груби изказвания за модератор, ще изтривам целият пост без значение по какъв повод е и за кого колко е информативен.
Модератор
i--v--o - специалист
vidrata написа:
Ми добре е ама дано не те викат да смяняш водомера!!! И защо единия сифон е ОК ,а другия не??? До колкото виждам ВиК -то си го правил сега защо не сметна и двата??Айде лека и успехи,като цяло е добре. :wink:
Не съм ги правил аз, а майсторите - един за ВИК-то и друг за плочките...
Чаро - Акълия
Тая ревизия там до бутона на казанчето...що не оставихте плочка на магнити... И бойлерчето, бих го скрил пак зад такава плочка или над тавана ако е окачен...
Като цяло- кефи. Браво :2thumbs:
fitnes___ - специалист
Бойлера каква марка е? Слага ли по-усилен кабел и захранва ли ти и кухнята? Искам и аз някакво такова решение, че тия бойлери като бидони, много грозно седят в малка баня.
Rumen Iankov - специалист
Страхотно е станало.Със здраве да е ползваш.Само трябваше по голяма ревизия за водомерите да оставиш.При евентуална смяна много трудно може да се работи с тръбен ключ. :)
  • 1
  • 2

Тема "Още една баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: