Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
skad - помощник
Тайвански моноблок.....аха да го купя но не посмях.Иначе ми хареса
battoni - специалист
Небях чувал за такива-е....ах м......у :headbash:
skad - помощник
и аз не бях и затова не го купих.220лв. много ми хареса и сега се чудя дали да не си взема парите, от там кадето предплатих един португалски и да взема тайванския.Ще изчакам за малко мнения от някой по-компетентен
LazarGanev - "Велик майстор"
А сега де! Ами модел? На един клиент му бяха подарили два (мисля, че бяха китайски) много красиви, монолитни - казанчето заедно с гърнето са едно цяло. С долно оттичане, но отворът много тесен и смятам, че лесно ще се задръства. Освен това няма накрайник, който да влезе в тръбата, а просто си е една плоскост - интересен начин на монтиране:? . Още не сме ги монтирали и нямам отзиви.
skad - помощник
Еми и този така,красив,монолитен,как се свързва-незнам а и неразбирам.220 лв.ето това ме притеснява...и не толкова цената ,колкото факта че е тайвански
Huhavela - специалист
LazarGanev написа:
А сега де! Ами модел? На един клиент му бяха подарили два (мисля, че бяха китайски) много красиви, монолитни - казанчето заедно с гърнето са едно цяло. С долно оттичане, но отворът много тесен и смятам, че лесно ще се задръства. Освен това няма накрайник, който да влезе в тръбата, а просто си е една плоскост - интересен начин на монтиране:? . Още не сме ги монтирали и нямам отзиви.
Точно с такива монолитни,само че със задно оттичане се прецака един клиент.И двете се отчупиха отзад при отворите за захващане.
Илиян Илиев™ - майстор
LazarGanev написа:
А сега де! Ами модел? На един клиент му бяха подарили два (мисля, че бяха китайски) много красиви, монолитни - казанчето заедно с гърнето са едно цяло. С долно оттичане, но отворът много тесен и смятам, че лесно ще се задръства. Освен това няма накрайник, който да влезе в тръбата, а просто си е една плоскост - интересен начин на монтиране:? . Още не сме ги монтирали и нямам отзиви.
Малки хора - малък отвор. На нас балканците си ни трябва по-голяма тръба. :lol:
kernelpanic - специалист
Не се занимавайте с глупости в момента в ПРАКТИКЕР има за 129 лв с ДДС моноблок на FAYANS /Roca Group/ с механизъм на Рока с гаранция!!!
Само да вметна, че дистрибуторската му цена е 137 лв :shock: :-D

Давайте, че промото е до вторник!
plumber - специалист
skad написа:
Тайвански моноблок.....аха да го купя но не посмях.Иначе ми хареса
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ..... :warn: :flucht: .Да няма после :headbash: :datz: :irre: :stock1: :axe: ](*,)

Тема "Тайвански моноблок" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: