• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
ronik - специалист
Теракота май само на цимент е лепен и то доста рядък разтвор. А бе щом не е майстор човека, всичко е ок. Важното е, че си го е направил. Поздравления!
vlad0 - специалист
NRG7 написа:
Владо няма да е зле да покажеш,как си се справил любопитни сме да разберем. :?

П.п Минутки за реклама... :-D
Снимките не са много добри защото са правени с телефон. Не исках да обидя колегата, но просто не ми хареса показаното и изразих мнение, не че аз съм се справил професионално. Ще се радвам ако ви хареса защото съм го правил без да имам ни най-малка представа от такава работа.

Прикачен файл

ban.jpg
ban.jpg (33.85 KиБ) Видяна 8292 пъти

Прикачен файл

Banq1.jpg
Banq1.jpg (32.76 KиБ) Видяна 8292 пъти

Прикачен файл

Banq.jpg
Banq.jpg (39.13 KиБ) Видяна 8292 пъти
asinka - специалист
vlad0 написа:
Абе и Аз сам правих баня без даже да съм гледал преди това как се лепят плочки или се прави ВиК, ама такива свинщини не съм правил. Това не бива да се поощрява!..........:
Критиката е полезна винаги, но използваш гаднички изрази.
vlad0 - специалист
Извинявам се най-официално на колегата ама просто пода си прилича на кочинка :-D . По-добре е такива "пейзажи" да не ги показваме за да не ни падне реномето :-D :-D :-D
NRG7 - специалист
asinka написа:
vlad0 написа:
Абе и Аз сам правих баня без даже да съм гледал преди това как се лепят плочки или се прави ВиК, ама такива свинщини не съм правил. Това не бива да се поощрява!..........:
Критиката е полезна винаги, но използваш гаднички изрази.
:yes:

vlad0, на това:
По-добре е такива "пейзажи" да не ги показваме за да не ни падне реномето
ще ти отговоря така. Не мисля,че човек,който е положил труд,за да се справи сам би загубил лесно реномето си,ако може така да се каже. Всеки си знае възможностите и един в едно е добър друг в друго хубаво е да сме си полезни. :)
И да,критиките не са излишни,но по деликатен начин би било по-приемливо не мислиш ли? А що се отнася до това,което ти показваш не мога да си кривя душата приемам го за добре свършена работа,като изключим това,че липсва държач за ТХ-то. :wink: :)
vlad0 - специалист
Благодаря ти NRG7 за оценката, и пак искам да се извиня на колегата ако съм го обидил.
rendo - специалист
Човека като за любител се е справил добре - че си омърлял - Факт е ! но това си е твоята баня и ти си правиш в нея каквото си искаш. :lol:

Иначе имам похвали за отворите за бойлера и за смесителите.

Едиствените неща за които имам градивна критика са следните :
Снимка 22 - или не си изправил стените хубаво или си изкривил плочите
Снимка 32 - това е ужасноооооо - Мога да ти дам няколко градивни идеи - опитал си да скриеш тръбата само с плочите - най добре ще е да го направиш от картон - ако не можеш можеш да го направиш малко по първобитно с имитация на кофраж и после да го налепиш със плочи.
:)
Също снимка 34 - какво си мазал над вратата не знам :shock:
exo99 - помощник
Харесва ми илюстрацията на целия процес.
Човекът се е справил добре, наистина малко е позацапал пода, но ако го прави за първи път се случва.
След едно яко почистване банята ще грейне.
Да ме простят профитата в темата, но почти 90 % от колегите им няма да го направят по-добре.
И на мен ми предстои основен ремонт на баня, приобщаване на съседната тоалетна и като ми поискаха два бона и нещо само за труд, се отказах.
Освен това видях при познати изпълненията на двама "майстори"....
Ако авторът на темата беше правил баните на тези хора, щяха да са доста по-доволни.
Както съм чел в една друга тема, ако си донякъде сръчен , имаш мерак и повечко време, по-добре си направи нещата сам за да не се ядосваш на разни други аматьори, ксоито искат да се упражняват с твои пари.
Да не говорим за разни мангали, които почти не са виждали нормална баня отвътре.

Още веднъж поздравления за колегата.
Като за "Направи си сам" е много добре, даже отлично.
vidrata - специален-специалист
Браво на момчето ,като за пръв път и за последен надявам се е добре.Има доста кусури ама защо му разваляте кефа на човека.
Колкото можал толкова направил :-D .

Бива, бива не се връзвай.
masterval - майстор
изтрито собственоръчно
Последна промяна от masterval на чет май 21, 2009 10:54 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Ремонт на баня в панелен апартамент (снимки)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: