Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
ba6ticata - специалист
Новопостроена къща с баня м/у две спални,без никаква мазилка дотук.Въпросът ми е за хидроизолацията и евентуално шумоизолация(от течащ душ,казанче и т.н.) как да я изпълня?
Mega - специалист
Ако казанчето ти е вградено от по-хубавите няма да имаш шум. За душа си виж тръбите и смесителите. Друго едва ли има какво да обезшумиш. Гледам една голяма строителна фирма в София, започва всеки тухлен зид с шумоизолираща гума. Същата слага и между плочата и замазката. А на между всеки пирондюбел на гипскартона пак имат изолация.
ba6ticata - специалист
Благодаря за отговора.Тъй като дълго време никой не обърна внимание на поста ми,смятах че не съм бил разбран.Както и да е,искам препоръка като например:вароциментова мазилка - върху нея каква хидроизолация, водоустойчив гипскартон -грундиран с какво, и т.н.,т.е. какъв начин на изграждане е най-удачен?Трябва ли преди мазилката да се грундират с нещо бетоновите или тухлени стени?
chapara - майстор
Бащицааа, знаеш ли? Не знаеш, че всеки влиза и иска точната рецепта за себе си. Искам и ти , и всички останали да разберете нещо. А то е , разходи се по темите , потруди се, прочети, и когато нещо не е ясно , то умирам от кеф да го изясниме. Всички ние дето обясняваме го правиме за удоволствие, за нищо друго, обааче когато повтаряш нещо като папагал, и няма мислене, то и на знаещите започва да ни омръзва. Тематиката набрана до момента е доста, съсредоточете се към лични проблеми и казуси. Иначе нешата се обезмислят. Това е Форум, а ние не сме лични лекари. Аз съм в този Форум да си прекарвам личното време и да помагам на всеки , който смята че има ръце и сърце да си спретне нещата сам. Когато обаче не се уважава труда направен до тук, просто се ядосвам.
marmoz - специалист
chapara е прав ,много е изписано ,много са вариянтите но конкретните дребни проблеми са по големи от глобалните концепции.
ПС. за да зададеш правилният вапрос трябава да знаеш поне 60% от отговора. #-o

Тема "Хидро и шумоизолация на баня?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: