Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
svetliopi44 - Чирак...
Правил съм екстри(безплатни) на някой точни клиенти без да знаят.
Взимам една mp3 от елимекс - има функция радио, възпроизвежда мр3 от usb и от sd card.
Хубавото и е че при подаване на на прежене тръгва сама без да има нужда от ръчно натискане на бутони.
Правя запис на някаква бюджетна карта(обикновено зуци от природада, релакс и тн.)
Устроиството се връзва към осветлението чрез адаптер +12V.
Купувам бюджетни колонки за pc който имат усилвател обаче (понеже устроиството няма) ... такива има в Джъмбо за 5лв. и свирят учудващо добре.
Скривам колонките или в куфара от Г.к. на водомерната шахта или в окачения таван като ги усилвам на max.
Устроиството си има дистанцинно и от там в последствие се регулира звука.
Можеш да си сменяш радио, мр3.
Хубавото на цялата работа е че устроиството си запомня сила на звук, до къде е стигнало с изпълнението на даден носител и т.н.
Целата галимация струва по малко от 40 лв. и се прави за минути без да къртиш и правиш какво ли не.
:)

p.p. Има и mp4 такива === малко фантазия и стават и други щуротии.
Здравейте,
Сега се сетих да добавя клип просто да се види как изглежда сега.

https://www.youtube.com/watch?v=g0U0Ynk ... e=youtu.be

Предимството на моето изпълнение е пред предложението на колегата по-горе е, че изглежда изпипано и добре, нищо не се крие в кутии и окачени тавани, свири много добре като за музика в баня, няма да ти тръгва всеки път като светваш лампата и да търсиш дистанционното за да го загасиш, регулираш си го лесно, защото е на лесно, достъпно и видимо място. Нямам намерение да обиждам колегата, просто показвам как аз съм си изпълнил задачата.
Последна промяна от vlayon на ср яну 27, 2016 12:56 pm, променено общо 4 пъти.
Andri01 - майстор
Стефан написа:
Аз пък реших да си монтирам компютъра в банята! Дали ще стане? И така, както съм на ADSL, може и телефона да сложа между сапуна и шампоана :? Мисля, че ще изглежда добре. Какво ще кажете за идеята?
Толкова ли е малък апартамента ,че живеете в банята? :?
iliya_i - майстор
Andri01 написа:
Стефан написа:
Аз пък реших да си монтирам компютъра в банята! Дали ще стане? И така, както съм на ADSL, може и телефона да сложа между сапуна и шампоана :? Мисля, че ще изглежда добре. Какво ще кажете за идеята?
Толкова ли е малък апартамента ,че живеете в банята? :?
Не. Явно типично по български, вече човек не може да се изкъпе (или изсе.е), без да постне това във Facebook. Че и да го Likе-нат всичките му познати, че и доста непознати.
Да си честитим банята било просташко, но да го постнеш в социалните мрежи е модерно!
Болгар! :supz: Болгар! :supz:
naB4o - специалист
Просто такъв беше хумора на Стефан, 2006та фейсбук изобщо нямаше по нашите ширини, дори и в САЩ, където бях тогава, не беше популярен :)
st.filipov - помощник
Здравейте,

Сдобих се с един от тъч панелите на Vlayon.
Монтирах го в банята и се получи много добре. Говорителя сложих в ГК куфара на водомерите и звука е повече от приличен.

Нямате си идея как добре се отразява на стомашно-чревния тракт слушането на парламентарен контрол, докато си в тоалетната...


Поздрави.
nikolov333 - майстор
Дай линк да видим откъде го взе..?
iliya_i - майстор
st.filipov написа:
Здравейте,

Сдобих се с един от тъч панелите на Vlayon.
Монтирах го в банята и се получи много добре. Говорителя сложих в ГК куфара на водомерите и звука е повече от приличен.

Нямате си идея как добре се отразява на стомашно-чревния тракт слушането на парламентарен контрол, докато си в тоалетната...


Поздрави.
И сега всички от горе до долу слушат този звук чрез тръбите, отдушника и отворите от тях. То явно никой от блока ти не може да се усамоти тихо за размисъл.
Абе хора, това е кенеф! Там се с.ре!
Точно за тази цел е функцията намаляване/усилване :) .
И дори да е усилено ако колегата си е изолирал отгоре и отдолу куфара, няма да пречи на съседите.
iliya_i - майстор
vlayon написа:
Точно за тази цел е функцията намаляване/усилване :) .
И дори да е усилено ако колегата си е изолирал отгоре и отдолу куфара, няма да пречи на съседите.
Той куфара може да се изолира. Ама тръбите не може. Тръбата провежда звука. На времето така са правени разговорните уредби на корабите - тръба с въздух от мостика до мащинното. Това е разстояние 40 - 50 метра. Освен да си запуши отдушника и мръсния канал съз звукоизолация... Но тогава ще стане една...
Така, че като мислите за щуротии в кенефа, мислете, че имате и съседи. И те са хора. И не са длъжни да търпят болните ви амбиции да си живеете основно в кенефа.

Тема "Искам да си направя екстри в банята като Радио и Телевизия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: