• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
stelfy - напреднал
Въпросът ми е много откачен, едва ли са много хората, на които би им пукало от това, но на мен ми вади очите - на смесителя за баня, който поръчах онлайн, се оказа че има ужасно лого на производителя изтупанено отпред :( Че и едро на всичкото отгоре!
Има ли как да се махне това чудо без да се наруши хрома?
djpatzo - специалист
stelfy написа:
Въпросът ми е много откачен, едва ли са много хората, на които би им пукало от това, но на мен ми вади очите - на смесителя за баня, който поръчах онлайн, се оказа че има ужасно лого на производителя изтупанено отпред :( Че и едро на всичкото отгоре!
Има ли как да се махне това чудо без да се наруши хрома?
Щамповано ли е, лепенка ли е, релефно ли е? Ако е лепенка се маха, ако е друго можеш да го оправиш, но трябва да ти хромират на ново :D Успех !
stelfy - напреднал
Не е лепенка, стои съвсем леко релефно и малко грапаво.
Как става тази работа с хромирането наново?
djpatzo - специалист
stelfy написа:
Не е лепенка, стои съвсем леко релефно и малко грапаво.
Как става тази работа с хромирането наново?
На първо време е добре да кажеш от къде си, за да те насочи някой, но иначе в Google - "хромиране варна", "хромиране софия", "хромиране пловдив", ще ти излезе все някакъв резултат :) Като е изпъкнало се шкури и после се хромира, но има в предвид, че ще ти излезе някъде на цена колкото за нов италиански смесител :D :D :D
stelfy - напреднал
Ехххх.... май ще се науча да живея с логото....
Ще потърся в Гугъл за хромиране все пак :)
Благодаря за инфото!
hard_core - специалист
Има вероятност и да е сито или тампонен печат. Ако е така, мастилата падат с кореселин.
stelfy - напреднал
Трябва да се пробва обезателно!!
А има ли шанс кореселинът да прецака хрома по някакъв начин?
gnt69 - майстор
Ако е хром няма проблеми. :partyman:
stelfy - напреднал
Мерси, ще пробвам! :)
stelfy - напреднал
Уви, с кореселина, освен че се лъсна хрома безупречно и банята замириса на "Кале", ефект над отпечатаното лого нямаше :-D
Минавам на план "А" - свикване :cool:
  • 1
  • 2

Тема "Махане на лого от хромиран смесител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: