Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
kozl - майстор
Според мен "другия" дето се монтира през казанчето е за конструкция.
Този "единия" ми изглежда за монтаж под казанче, а при структура там няма достъп.
Обаче в казанчето на структурата се бърка трудно и се работи с напипване. Поради това е уместно там да борави човек с опит със структури Грое.
ve4er - напреднал
Намерих това чудо произведено от самото Grohe за регулиране на дебита но вече "по желание на клиента", явно след като са установили, че при римлес чиниите има проблем със силната струя. Наистина малко скъпичко - ама нали е Grohe. Пожелавам на всички Весели Празници!
radius - майстор
Не че нямам грьоета, ама направо са наслагали нагли цени на тия пластмаси :evil: .
Тя цялата структура 350лв, а тази хуйня неземна 80лв.
djogobg - специалист
За Vidima Korona, моноблок, дали знаете такава схема, дали има, за намаляване на дебита надолу, понеже си пръска бая? Най-вече, защото струите отляво и отдясно се срещат отпред с голяма сила и от там тръгват пръските. Ако мога с 20% да намаля силата на струята, би било прекрасно. Ако пускам пък водата със спуснат капак, тогава пръска по него и пак по седалката отива...
chapara - майстор
Работите в грешната посока. Имам си чиния на Видима при която половината от водата натиска ,,нещата" директно към канала с мощна концентрирана струя, а другата половина от водата се изтича по бордовете и нищо никъде не пръска.
Дори с малката вода всичко изчезва перфектно. Пълния обем вода почти не го ползвам. Говорим за вградена структура на Грое.
djogobg - специалист
В моя случай има мощна струя надолу, която отмива всичко и две мощни струи отстрани, които също отмиват всичко, но, когато се срещнат, става мазало. Това на половин казанче, цяло почти никога не пускам. Чинията е с ръб, не е от модерните без ръб.

Тема "Твърде силна струя при пускане на водата в т.чиния" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: