• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
jekasus - майстор
От едната страна Чираче е прав, при тази цена за работа можеше и по добре да направи отвори, но от другата страна - клиенти, като Чираче не му се дават повече пари за майстор и затова резултата на снимката е се възприема за нормален. Щото заигравка с отвори си иска време, а и дори пари, затова принципно никой не ебава - нито клиента, нито майстори...
Чираче - например, пет лева за всеки красив отвор до ф35 ще платиш ли?
zz_stefanov - майстор
Купи си зелени клингеритови челни уплътнения, тия червените ги разкарай.
И по добре намери някой да го свърши. Работа за 5 минути е, но очевидно не ти се отдава.
chapara - майстор
Те да бяха само отворите, айде тях розетката ще ги скрие, а фугата-фугатааа :-D :lol: :roll:
jekasus - майстор
chapara написа:
а фугата-фугатааа
Аз си замълчах :-D
Но забелязах, че проблемна последните няколко години за нанасяне/много пори/.
Преди беше лесна, но с тия еконорми май я прецакаха...
Чираче - майстор
chapara написа:
Те да бяха само отворите, айде тях розетката ще ги скрие, а фугата-фугатааа :-D :lol: :roll:
За тия 39 г ти ще направиш ли такова изпълнение?
gogo7777 - майстор
jekasus написа:
Щото заигравка с отвори си иска време, а и дори пари, затова принципно никой не ебава - нито клиента, нито майстори...
Чираче - например, пет лева за всеки красив отвор до ф35 ще платиш ли?
Е колко време ти трябва да се заиграеш с тия отвори. И дупките ли се калкулират в цената, не само ръбовете......малиииии :lol:
Я кажи колко струва дупка ф35, ф45, ф50, ф65 и ф110...да знам. Между другото тук плащам на един по 50 крони за всяка плочка, която преди да я шляпне на стената я прегърне и целуне....щот искам да ми се редят плочките с любов и внимание.....да не ми взима много, а :wink:
jekasus - майстор
gogo7777 написа:
Я кажи колко струва дупка ф35, ф45, ф50, ф65 и ф110...да знам.
Що ми спираш бъзика с Чираче?... То си е калкулирано в цената на монтажа от години, никой не пише отделно...
gogo7777 написа:
Между другото тук плащам на един по 50 крони за всяка плочка,
Да видим чешко ниво?...
gogo7777 - майстор
jekasus написа:
Да видим чешко ниво?...
Имам само две снимки на двете бани от предния апартамент /бяха поне 100 ама са зачезнали някак/. Не знам какво ще видиш в тях ама на гледай.....
Прикачен файл:
havirov5.jpg
havirov5.jpg (35.25 KиБ) Видяна 1425 пъти
Прикачен файл:
havirov23.jpg
havirov23.jpg (22.89 KиБ) Видяна 1425 пъти
jekasus - майстор
Не ми бягай с отговорки. Нали някой си чех шлепа плочки сега в момента.
gogo7777 - майстор
Сега още не са започнали......да шляпат. Предния пост ми бе ироничен. Още избираме по кой образец да бъде къщата. Плочкаджиите ще се включат чак пролетта. Това на снимките е вече продадено.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15

Тема "1600лв за ремонт на баня - Адекватно?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: