Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Стелко - специалист
пускам 2 снимки на неправилно нареждане на плочките около сифона, изпълнението е мое ,желанието на клиента резултата ще бъде локвички около сифона

Прикачен файл

sifon st.JPG
sifon st.JPG (28.18 KиБ) Видяна 6348 пъти

Прикачен файл

sifon st2.JPG
sifon st2.JPG (37.51 KиБ) Видяна 6348 пъти
naskov - майстор
Кое е неправилно и защо ще се събира вода :? Обясни на лаиците, защото ми предстои да оборудвам и аз баня :)
svetliopi44 - Чирак...
naskov Ти с вода не се ли занимаваше ...най-общо казано ... :?
Такъв въпрос не ти отива ...
vidrata - специален-специалист
Градски когато клиентите се запъват яко за точно определен начин на подреждане на плочките по пода, аз го убеждавам да се премести сифона , че да няма такива снимки после.Естествено преместването струва пари и то не малко :-D :-D :-D
solo5 - майстор
защо не му каза, че ти така няма да го направиш сифона и да си плюеш на репутацията :-D
MASTER - специалист
Заради Кеша.

Горд, но гладен :lol: :lol: или глупав клиент и пълен стомах. :-D :-D :-D
naB4o - специалист
Е аз не разбрах какво е проблемното...
solo5 - майстор
проблема е, че така сложен сифонът не може да се даде нужният наклон
:wink:
Стелко - специалист
идеята на собственичката е фугата да води навсякъде започва от антрето, където има пано на точно определено място, хола,кухнята,коридора и двете бани ,обясняваме че сифоните не са добре така, да ги изместим ама то като не разбираш ... и си останаха както дойдоха
LazarGanev - "Велик майстор"
А бе според мене не, че сифонът е грешно поставен, а теракотът е грешно поставен :-D . В тая връзка "чешмеджията" е винаги в "конфликт" с "плочкаджията", защото първият иска да постави сифонът там, където е най-удобно за оттичане на водата (например - в ъгъла, под душа), а вторият обикновено иска да е точно в средата на банята, защото е по-красиво. Във всички случаи е най-добре реденето на плочките да започне от сифона, като центърът му съвпадне с ъглите на 4-те първи плочки.

Тема "как да НЕ поставяме сифона" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: