• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
te_dda - специалист
а как да разберем кой фаянсаджия е добър? за жалост това се рабира едва, когато плочките са налепени и положението е "свирено" Very Happy Very Happy ..мен този въпрос наистина ме вълнува много...вие най-добре знаете,че освен естетиката, която дават избраните плочки и мебели в банята, има много други важни неща и подробности в изпълнението...за жалост аз разбирам само от естетика Rolling Eyes Confused
... това мнение го постнах в друг разделпо погрешка,но наистина ще се радвам на някакви съвети и по този въпрос :wink: и не на последно място се надявам да не съм ви отегчила с многото си въпроси в разлините теми, но наистина разчитам благодарение на вас малко поне да ми се изясни картината за важните неща, които не са свързани с дизайна и общия изглед, за които всеки има свое мислене и виждания, вкл и аз:)
jekasus - майстор
По препоръки на приятели и познати ,а още по-хубаво да му видиш работа (на-живо ,а не на снимки).
battoni - специалист
Пробввай да видиш работата му поне на 2-3 места.
$64EN - специалист
само по препоръки на ваш добър познат е най-сигурният начин . по простата причини че ваш познат няма да рискува товарене на кармата си заради майстор , който той ви е пратил :)
всичко друго е късмет - 50/50 .
сола 180 - специалист
Ами ако е добре като визия , а зле като залепване???????
Имаше тема дето на човека му биели на кухо след 1 седмица???



Избирай бейби, по препоръки, така Ни търсят.И не се хвърляй на евтенията.
Успех.Мъжо ти е случил с теб.
Rumen Iankov - специалист
По препоръки от познати.А затова ,че ще видиш обекти или снимки на майстора не е гаранция ,че при тебе ще ги направи по същия начин.И най вече трябва да има разбирателство между клиента и майстора. :)
randori - помощник
[quote="te_dda"]а как да разберем кой фаянсаджия е добър? за жалост това се рабира едва, когато плочките са налепени и положението е "свирено"

По мое скромно мнение,направи следното-виж в твоята баня на какво ще
се лепят плочките:бетон,тухла,гисокартон и както са препоръчали колегите
когато видиш изпълнението на съответния майстор да си имаш едно на ум.
Може пода да му е идеален /работи по хоризонтал/,но стените са си
вертикал.. :?
POCEH - помощник
100% чист късмет
в моята баня на оглед идваха всякакви .... голяма броика и все прехвалени ..
едните идваха на оглед и да напавим "пазарлъка", но бяха забравили да си вземат измервателните уреди като: ролетка, нивелир, отвес...
единия ме пита: "Стените прави ли са?" .... :?
другия ми казва : аз работя на следните цени и се започва..
ако плочките са по дебели цената е 18 лв/м2, ако плочките са тънки цената е 19 лв/м2,
ако плочките са до 33х33 см цената е според горните описания,
ако плочките са над 33х33 см цената е + 2лв.м2
същия индивид ми каза, че лаисни на ъглите не поставя и ако искам да си намеря кои да ми ги направи ... :?
също ми каза да си намеря маистор за пода за ВиК инсталацията .. аз попитах: не е ли по добре сам да си го направи за да няма после ама то е криво защото основата ми е крива ... :?
най сетне като ме притисна времето си намерих един които лепи на 18лв/м2 и се оказа че плочките били проблемни :lol:
така че най-добре си ги налепете сами за да няма на кого да се ядосвате
също така си правих сам окачения таван след 2 посещения на друг МайстоР ... снимки мога да приложа
В края мога да кажа Повече майстор в моята къща Н Е !!! :idea:
Теди - специалист
POCEH написа:
в моята баня на оглед идваха всякакви .... голяма броика и все прехвалени ...
Ти си е*ати каръка или...голям мръкялник :lol:
POCEH - помощник
мрънкалник ли се опита да напишеш :) не съм ...
не мисля че съм и карък
:-D :-D :-D
но мисля че като ще плащам 800 лв на някого мога да изисквам да си свърши работата (защото плочките не мога да ги разглобя, ако можех щях) така че да не го псувам винаги щом вляза в банята
няма да кажа кой е МайсторА или откъде е.... дан мъ и и5ал луд да го рикламирам :)
  • 1
  • 2

Тема "как да изберем майстора?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: