Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Margo - напреднал
Нямам място в банята и съм харесала такава мивка
http://www.kolo.click.bg/produkt_sku_15016.html
, но я нямат в наличност-явно никой не я поръчва- и не мога да я видя на живо става ли за банята или е прекалено малка?Някой с опит с малки мивки,моля да каже :)
bluelemon - специалист
Здрасти, аз също съм с мивка на Коло, само че друг модел. Също стана с поръчка ама не помня колко чаках. Такъв или подобен модел мивка мисля че можеш да намериш за около 60-90лв. само трябва да се потърси. Аз поръчвах защото си харесах определен модел ъглова мивка. Иначе като размер си е малка ама зависи за какво ще я ползваш. Ако е само да си измиеш лицето и зъбите става :) ама дет са вика и едни гащи не можеш да изпереш. Успех в търсенето!
Примерно http://www.siko-s.com/rub.php?sr=3&r=24&r1=
Margo - напреднал
Мерси много за отговора.Май ще се откажа от такава малка мивка и ще си взема на Идеал Стандарт 50 см.Все пак става въпрос за баня,не за тоалетна.

Тема "Мивка за баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: