Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
mitko414 - специалист
Струва ли си тази машина за домашна употреба?

Изображение

Ще се ползва за един ремонт и после ще се захвърли в най-отдалеченият ъгъл на мазето. Цена на "примоция" -- 35.99 лв.
ebahti - майстор
Плочки на "каи" и фаянс ще реже,ама ако си купил дебел гранитогрес ще береш ядове
mitko414 - специалист
Благодаря за бързия отговор.
Преди повече от десет години рязах 8 мм гранитогрес със самоделен инструмент от стругарски нож, не знам дали го обясних ясно, ама не ми е под ръка, та да го снимам. Естествено по-тясна ивица от 7-8 см при плочка 30х30 не можех да отрежа.

За колко мм гранитогрес имаш предвид, като казваш "дебел"?
ebahti - майстор
мисля че 8мм е на ръба...на каи гранитогреса е 5 до 6мм мисля -тоя 33/33 де:? требва да имаш ръка и око-тоест да имаш некъв опит. нищо не ти пречи да идеш у магазина с една плочка и да кажеш -ако дъската я отреже-купувам я :wink:
mitko414 - специалист
ebahti написа:
нищо не ти пречи да идеш у магазина с една плочка и да кажеш -ако дъската я отреже-купувам я :wink:
Това е страхотна идея, нали в гаранционните карти пишат "стоката е изпробвана пред купувача".
сола 180 - специалист
Лаки ами ако отреже само 3 плочки?????
ebahti - майстор
сола 180 написа:
Лаки ами ако отреже само 3 плочки?????
отреже ли 1 дзначи ще отреже колко за един ремонт-проблема не и е у резака а в калпава конструкция-ама за еднодневка не си струва да влагаш излишни кинти
сола 180 - специалист
Аз със такава съм нарязал бая грес на КАЙ ама беше купувана преди 5 г.Сегашните не знам дали ще издържат.И те уверявам , че първо се предаде "резака".
iva6ki - специалист
Аз имам същата за домашна става но, след 3 бани и 5-6 стаи се получи луфт при водачите и
не че не реже обаче трудно се получава прав ряз
ebahti - майстор
iva6ki написа:
Аз имам същата за домашна става но, след 3 бани и 5-6 стаи се получи луфт при водачите и
не че не реже обаче трудно се получава прав ряз
Е тва ми беше мисълта

Тема "Мнение за машина за рязане на теракот" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: