Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте.Моля помагайте! Моят под в банята е таван на съседа под мен .В4ера идва ими каза ,4е тавана му е пукнат и ние щом запо4нем да се къпим му те4е .Имал около 2-3 литра събрана вода от те4а.Слязохме и огледохме наистина капе.Пуснах водата ,запуших си сифона и гледам долу при съседа си капе.Явно не е от сифона ,къде може да е проблема,И с какво може да се отстрани ,защото не ми се кърти преди една година правихме ремонт на баня.Моля за съвет,
jekasus - майстор
Огледай си фугата, особенно на ъглите и връзка под-стена. Вътрешни ъгли за фаянс?
то е ясно ,4е пролема ще е от мен ,но въпроса ми е как да го отстраня без къртене имам малко луфт по външните лайсни с какво да го запъля освен със силикон и какъв да е този силикон,4е като гледам видове и марки много
Todor - специалист
http://www.ceresit.bg/component/virtuem ... ilicone/70 дори ще си намериш в цвета на фугата.
Genesis - специалист
Определено е от фугата. Провери дали е качествено направена и ако не е я изрови и фугирай както си трябва. Освен това има препарати за запечатване на фугите след като изсъхнат.
chapara - майстор
Префугиране ,и ако не се получи къртене ,хидроизолация и нов под :wink:
фугирахме запечатахме със силикон и чакаме след колко време ще прокапи пак

Тема "проблем в баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: