Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
  Jacob87
Здравейте, имам известни познания в областа на ВиК, но на аматьорско ниво. Имам да правя ВиК на нов апартамент, ще ползвам ППР тръби.
Прикачен файл:
ВиК3.jpg
надявам се да разберете по снимката каква ми е идеята за прекраването на тръбите. Въпроса ми е дали е добре "проктирано" ВиК-то?
jekasus - майстор
Тоя килер /1.66м2/ ще дигне доста замазката в апартамента.
Останалото е добре.
Бойлера в банята...
Ниша в кафявото над душа - какво е ?
пон май 04, 2020 10:20 pmjekasus написа:
Тоя килер /1.66м2/ ще дигне доста замазката в апартамента.
Останалото е добре.
Бойлера в банята...
Ниша в кафявото над душа - какво е ?
Ами килера(което е мокро помещение) си имаше тръба ф50 по същи наячин пусната, вярно наклона беше нищожен но ще опитам да го направя поне 1 см на метър. Това достатъчно ли ще е? Водата която ще се стича по тая тръба ще бъде от пералнята и от омекотителя когато се регенерира.
А кафявото над душа се пада в трапезарията и ще е един доста дълбок шкаф- нямам друга идея за това пространство, а бойлера е отбелязан с стрелка.
Благодаря за отговара.
jekasus - майстор
Jacob87 написа:
А кафявото над душа се пада в трапезарията и ще е един доста дълбок шкаф- нямам друга идея за това пространство,
Пералня, бойлер и омекотител., Ако влезе пералнята там, значи бойлер и омекотител също ще влязат.
Идеално близко е до банята, щото и трите си искат канализация.
Килера да си остане килер.
Не са ми ясни размерите, но в тоя малък апартамент кухнята/от голяма файда няма/ бих сложил в тоя голям коридор, мивката на гърба на кафявото. Там където е сега кухнята, нова стена и врата за малка спалня за гости или когато не си добре дошъл в спалнята :-D
Само предполагам :-D
вт май 05, 2020 6:48 pmjekasus написа:
Jacob87 написа:
А кафявото над душа се пада в трапезарията и ще е един доста дълбок шкаф- нямам друга идея за това пространство,
Пералня, бойлер и омекотител., Ако влезе пералнята там, значи бойлер и омекотител също ще влязат.
Идеално близко е до банята, щото и трите си искат канализация.
Килера да си остане килер.
Не са ми ясни размерите, но в тоя малък апартамент кухнята/от голяма файда няма/ бих сложил в тоя голям коридор, мивката на гърба на кафявото. Там където е сега кухнята, нова стена и врата за малка спалня за гости или когато не си добре дошъл в спалнята :-D
Само предполагам :-D
Моя грешка, че съм изрязал снимката, той апартамента има още 2 спали.

Прикачен файл

Vik.png
jekasus - майстор
За кафявото тогава си остава предложението.

Тема "Помощ за изграждане на ВиК" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: