Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
MamaMy - майстор
Ботовете стават все по-нахални. Вирна им се самочувствието от сравнението им с изкуствен интелект. Трябва да се инсталира някакъв елементарен филтър на регистрацията на форума. Ще икономиса доста работа на модератора и ще отсее всички естествени и програмирани ботове. Не е необходимо кой знае какво. Един тест за интелигентност с ниво амеба е достатъчен. Ако е по-сложен ще загубим и голяма част от новите потребители. :lol:
KonstantinGret - помощник
съб авг 19, 2023 8:58 pmn_a написа:
Българче ли си или?
Ати що си ?
KonstantinGret - помощник
съб авг 19, 2023 10:14 pmn_a написа:
съб авг 19, 2023 9:57 pmMamaMy написа:
И какво значение има нашето мнение за твоята баня? Все пак форума е "Направи сам".
Като свършиш тогава пиши да го изкоментираме :-D
Имам съмнения да е ботченценце
Е как го измисли това, с този пост на бота каква му е целта шъ му прайш банята у нета ли ?
KonstantinGret - помощник
нед авг 20, 2023 4:23 amLutchezar написа:
Има правописни грешки. Но прилича на алгоритъм написан от човек който се занимава с програмиране и е отбелязал дори метенето с метла в подточка. Тепърва така ще идват заданията според мен.

Иначе не е наясно с идеята как стават нещата тук, аз не видях да е споменал къде е тази баня, в каква сграда и т.н. Няма изходни данни.
Банята е в стар блок 80те. Какъв алгоритъм ва ? как го измсли това заради правописа ли е ???
KonstantinGret - помощник
нед авг 20, 2023 11:59 amchapara написа:
Както идват, така и ще си отиват заданията. Тука хора на заплата няма!
Няма да но ще съм Благодарен за мнение
KonstantinGret - помощник
нед авг 20, 2023 1:55 pmn_a написа:
Бил е тук 9мин...
Обаче се зачетох
:-)
Познавам такива хора
:-)
Искам да знам фирмите и майсторите, които са го отсвирили
Вальо Христов - Валенси ЕооД - Станчко Сиктирваров - ЕТ Станке 33 - Димитър Валентинов - Валенси ЕооД
KonstantinGret - помощник
Добре бе хора дайте по темата моля ви се ? Има ли съвети ще съм Благодарен моля ви се
KonstantinGret - помощник
нед авг 20, 2023 2:29 pmMamaMy написа:
Ботовете стават все по-нахални. Вирна им се самочувствието от сравнението им с изкуствен интелект. Трябва да се инсталира някакъв елементарен филтър на регистрацията на форума. Ще икономиса доста работа на модератора и ще отсее всички естествени и програмирани ботове. Не е необходимо кой знае какво. Един тест за интелигентност с ниво амеба е достатъчен. Ако е по-сложен ще загубим и голяма част от новите потребители. :lol:
Добре бе как измисли че съм бот бре нашенец ??? И ти незнаеш
MamaMy - майстор
нед авг 20, 2023 6:03 pmKonstantinGret написа:
Добре бе как измисли че съм бот бре нашенец ??? И ти незнаеш
Прав си. Не си бот. Ако си бот щеше да пишеш грамотно, а не като теб. Това дали съм вашенец не е много ясно. Явно не пиша на твоя език защото не четеш. Не си чел дори правилата на форума с които си се съгласил. Аз пък никъде не съм писал какъв си. Писах къде си и какво трябва да очакваш.

Тема "Ремонт На Баня Моля за мнение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: