• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте,

С прости думи се опитвам да намеря начин да ползвам голяма душ пита като душ слушалка.


Доколкото виждам, ще ми трябва свързваща част между меката връзка на маркуча и самата душ пита.

Някакви идеи?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет юни 07, 2024 1:58 pmyourdanski написа:
Някакви идеи?


Изображение
Lutchezar - майстор
Трябва ти превключвател с един вход и 2 изхода. На единия си оставяш слушалката, на другия закачаш тръбата към питата.
Последна промяна от Lutchezar на пет юни 07, 2024 10:12 pm, променено общо 1 път.
chapara - майстор
В почти всяка, добре заредена железария, ще те окомплектоват, след като попиташ.

https://images.app.goo.gl/T773ziPLbrZ2CzyJ7
tarlyo - специалист
Колегата май пита за нипел, между шлауха и самата пита, а не за разклонител. Нипел никелиран 1/2 ще свърши работа.
chapara - майстор
пет юни 07, 2024 5:22 pmtarlyo написа:
Колегата май пита за нипел, между шлауха и самата пита, а не за разклонител. Нипел никелиран 1/2 ще свърши работа.
Я пак???, чи нещо не те разбраф? Кой идиот ползва пита за подвижен душ?
Andri01 - майстор
пет юни 07, 2024 1:58 pmyourdanski написа:
Здравейте,

С прости думи се опитвам да намеря начин да ползвам голяма душ пита като душ слушалка.


Доколкото виждам, ще ми трябва свързваща част между меката връзка на маркуча и самата душ пита.

Някакви идеи?
пет юни 07, 2024 6:33 pmchapara написа:
пет юни 07, 2024 5:22 pmtarlyo написа:
Колегата май пита за нипел, между шлауха и самата пита, а не за разклонител. Нипел никелиран 1/2 ще свърши работа.
Я пак???, чи нещо не те разбраф? Кой идиот ползва пита за подвижен душ?
Аз съм този идиот :D

Просто ми е интересно да разбера дали ще стане.

Слушалката ми идва малка като се къпя, а не искам да прокарвам тръби. Търся нещо посредата :D
chapara - майстор
То е яснно кой, така е думата😄
По идиотско нещо не съм чувал! , и виждал, ръкохватки хиляди за всеки се намира. По скоро да беше питал къде има най-богат избор😉
пет юни 07, 2024 9:47 pmchapara написа:
То е яснно кой, така е думата😄
По идиотско нещо не съм чувал! , и виждал, ръкохватки хиляди за всеки се намира. По скоро да беше питал къде има най-богат избор😉

Прати линк
  • 1
  • 2

Тема "Връзка между душ маркуч и душ пита" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: