Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
UNIOR - модератор
Здравейте, казвам се Русен, живеч и работя в гр.Габрово от няколко години, но съм родом от гр.Казанлък.
За всички които имат затруднение при избора си на електроинструмент бил той професионалист или любител, ще помогна с каквото мога.
Пожелавам успехи през новата година на всички, и нека лека и доходна на бъде :-D
Последна промяна от UNIOR на чет май 31, 2007 4:29 pm, променено общо 1 път.
Gogo55 - специалист
здравеи,виждам че продаваш маркови стоки,който като ги видя в баухауса в германия ми трябват по няколко дена за да ги разгледам , би ли казал къде са произведени и какъв ти е опита по ползването им?
UNIOR - модератор
Здравей.
Марките които предлагаме в по голямата си част са професионални като Макита - Япония, Метабо-Германия,интереснота при тази марка е че 99% от производството и на ел. инструменти е в Германия, нещо което говори за високо качество, а макар малкия ми опит с този марка съм останал доста доволен, Бош, тук коментара е почти излишен,само трябва да споменем че синята серия се произвежда в Европа с някой малки изключения, докато зелената серия, по голямата и част се прозвежда в Китай, а някой модели на перфораторите,в Германия и Унгария.
Другите марки са SPARKY, Skil, Като подържаме гаранционен сервиз на Макита и Спарки, и след гаранционен на всички останали които предлагаме.
Що се отнася за опита ми с тези инструменти, работил съм с повечето от тях , но не професионално.

Тема "Здравейте." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: