Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
radoraev - специалист
vesbond написа:
Levee написа:
Добреее....аз пък няма никъде да почивам лятото, щот бачкам на заплата и за да си построя къщата съм затънала в кредити, щото си нямам богат любовник, ама и не искам. И почивките ми са на строежа. И нищо че по-ми отива да се плацикам по яхти и плажове, и този уикенд пак съм съм на строежа, ама ми е кеф, щот си го правя всичко сама.
Пък еваларка на такива като Радо, дето са си отработили възможността да изкарат 25 дни на яхта с шампанско и океански скариди. :supz:
Шегувам се бе! Не съм почивал нито ден последните 4 месеца, няма събота няма неделя! Положението е на изперкване, затова се дъвча с Радо. Пък и той обича да се хвали. Не че има лошо, ама.......Да е жив и здрав, щом така я е наредил - нека му! :-D
Сега.........закво ги пускаш такива ми обясни......ква файда че после казваш че се шегуваш--------ееееееееее уж сме приятели я
Justy - майстор
Стефан написа:
Много интересен казус!!!! И аз се питам, защо се получава така, че стойностните хора се оттеглят????

Едно много добро начинание е обречено на провал заради разни фирмаджии и комплексари. Просто не е нормално. Извинете ме, но не се стърпях. Отдавна не бях се намесвал.
Още веднаж се извинявам!!!
Точно като в природата, Стефане - лайната плуват отгоре по реката.
тонито - специалист
мноо грубичко е джъсти... :?
radoraev - специалист
Аз нищо не разбрах чесно да ви кажа.....кой какво искаше да каже...
Весбонд---това беше с нашето приятелство :x
Levee - специалист
Ми...аз щот съм нова, пък и някак отстрани все още наблюдавам нещата...струва ми се че всички толкова сме се изнервили от това бачкане вече, че ни потъва чувството за хумор. Пък все си мисля, че след като сме се заровил в сайтове и форуми като този, всички сме малко или повече читави хора. Правим нещо с главите и ръцете си и го правим с желание и умение - кой повече, кой по-малко....
Така че момчета - айде по-малко страсти:-)) Влагайте ги в нещата, които майсторите:-))
И....стискайте ми палци на мене, че ме чака бъркане на замазка за 100 квадрата етаж.... а така ми се иска да съм на плажа...:hilfe:
Profi Stroi - специалист
Ами бегай на плажа
Какви 100 кв.м замаска мислиш тогава
Levee - специалист
Кинтите за плажа ще ги заровим в изолацията под замазката:-)
vesbond - специалист
radoraev написа:
Аз нищо не разбрах чесно да ви кажа.....кой какво искаше да каже...
Весбонд---това беше с нашето приятелство :x
Какво ти пука кой какво е искал да каже, важно е майтап да става!
Аз бях останал с впечатлението, че имаш добро чувство за хумор - явно съм се объркал нещо! Ако ще ми се сърдиш за такива глупости да те подкарвам кат хората :-D :-D :-D :-D :-D Кога ще ми посвириш пак? :wink:
ICC - специалист
radoraev написа:
Ох немам търпение--след 5 дена отново отивам на яхтата за 25 дена
Франция...сардиния...гърция и после малко в турция....
Ще расказвам после....
Като се върнеш пусни снимки, седнал в бялата кола, изтегнат на белия диван в яхтата, подрънкващ на белия роял, между пищните цветя на стълбите(е, ако има вече асансьор, може и в него) и в джакузито. Ама сложи така шампанското, че да се вижда етикета, въпреки, че съм сигурна, че пичове като тебе пият само Дом Периньон. Така де, да пооплакнем и ние очи :) !
radoraev - специалист
малко снимки от франция

Прикачен файл

DSC01313 (Small).JPG
DSC01313 (Small).JPG (43.56 KиБ) Видяна 2293 пъти

Прикачен файл

DSC01312 (Small).JPG
DSC01312 (Small).JPG (43.87 KиБ) Видяна 2293 пъти

Прикачен файл

DSC01309 (Small).JPG
DSC01309 (Small).JPG (43.06 KиБ) Видяна 2293 пъти

Прикачен файл

DSC01308 (Small).JPG
DSC01308 (Small).JPG (60.28 KиБ) Видяна 2293 пъти

Тема "radoraev" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: