• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
romanpm - майстор
:) Здрасти , браво че се описваш така добре и е приятно , но какво ли преценяват приятелите ти за теб , дано сте на едно мнение :?: Млад човек си и явно имаш скрити заложби =D>
crez - майстор
"Чингиз Хан е бил също вегетарианец " :lol: :prayer: Нищо друго не му е оставало освен да яде трева като коня си и корени.Няма начин чергар да сее,жъне и вършее или да сади лук. Храната е била главно конско месо, слагали са го под седлото на коня, то се е осолявало от потта му и се сплесквало от тежеста на ездача. След това се е ветряло т.е изсъхвало е и така става най-вкусната конска пастърма. Може после и на жарта.Чети монголска кухня, там няма въобще нищо вегетарианско. Аз също съм вевгтарианец, ям всичко което е расло на кокал. :partyman:
xnikolanx - напреднал
crez написа:
"Чингиз Хан е бил също вегетарианец " :lol: :prayer: Нищо друго не му е оставало освен да яде трева като коня си и корени.Няма начин чергар да сее,жъне и вършее или да сади лук. Храната е била главно конско месо, слагали са го под седлото на коня, то се е осолявало от потта му и се сплесквало от тежеста на ездача. След това се е ветряло т.е изсъхвало е и така става най-вкусната конска пастърма. Може после и на жарта.Чети монголска кухня, там няма въобще нищо вегетарианско. Аз също съм вевгтарианец, ям всичко което е расло на кокал. :partyman:
Не си прав за Чингиз Хан. Неговата личност е доста по-специална. Пол Пот , Хитлер, Айнщайн и мн други велики завоеватели също са били вегетарианци. Прав си за монголската кухня, но Чингиз Хан наистина е бил вегетарианец и затова го дадох като пример.

ето инфо за Чингиз Хан http://www.vegetariansareevil.com/history.html
LazarGanev - "Велик майстор"
xnikolanx написа:
Не си прав за Чингиз Хан. Неговата личност е доста по-специална. Пол Пот , Хитлер, Айнщайн и мн други велики завоеватели също са били вегетарианци. Прав си за монголската кухня, но Чингиз Хан наистина е бил вегетарианец и затова го дадох като пример.

ето инфо за Чингиз Хан http://www.vegetariansareevil.com/history.html
Добре де, ама от всичките тези личности, които цитираш няма един нормален, всичките са откачени. Дали пък това не се дължи на непълноценния начин на хранене и липсата на някои съставки - не си ли се замислял :? ? Това ли са твоите идоли - Пол Пот и Хитлер? Родителите ти и те ли са вегетарианци, ти кога стана такъв? Аз също обичам боб и леща, но не разбирам хората, които сами си поставят догми като вегетарианството :?
RABATA - напреднал
xnikolanx написа:
crez написа:
"Чингиз Хан е бил също вегетарианец " :lol: :prayer: Нищо друго не му е оставало освен да яде трева като коня си и корени.Няма начин чергар да сее,жъне и вършее или да сади лук. Храната е била главно конско месо, слагали са го под седлото на коня, то се е осолявало от потта му и се сплесквало от тежеста на ездача. След това се е ветряло т.е изсъхвало е и така става най-вкусната конска пастърма. Може после и на жарта.Чети монголска кухня, там няма въобще нищо вегетарианско. Аз също съм вевгтарианец, ям всичко което е расло на кокал. :partyman:
Не си прав за Чингиз Хан. Неговата личност е доста по-специална. Пол Пот , Хитлер, Айнщайн и мн други велики завоеватели също са били вегетарианци. Прав си за монголската кухня, но Чингиз Хан наистина е бил вегетарианец и затова го дадох като пример.

ето инфо за Чингиз Хан http://www.vegetariansareevil.com/history.html
Ти големи примери си дал - велики пълководци. Кое им е великото? Масови убийци и кукумицини!За човек с твоите претенции си много зле с историята май? То тая статия май ни казва да не сме вегетарианци!
ivanovbg - майстор
Вече се замислям дали не е по добре да те утепаме сега, за да не ни докараш 3-та световна война като станеш над 30 :lol:
nikolson - майстор
xnikolanx написа:
crez написа:
Пол Пот , Хитлер, Айнщайн и мн други велики завоеватели...
Да-а-а, а други велики "завоеватели" са практикували мъжеложството.
Мисля ще бъде добре да поработиш върху много неща, и да понаучиш още.Макар според П.Р.Славейков, "жена с гърди и мъж с мустаки не съ учат".
angelfilev - специалист
Ники, какъв занаят (професия) имаш. Накъде клони повече, към говорене, или към правене.
Питам защото твоите теми ме объркаха. Канех се например да ти кажа в какво си държат питейната вода на корабите, но разбрах, че става дума за 10 литра.
VLADO66 - майстор
Аминокиселините съдържащи се единствено в животинските продукти са много важни за подхранването на мозъчните клетки.Може да се каже че еволюцията на човек се дължи на менюто му :wink: ,а тези които са изключили от хранителния си режим горепосочените продукти могат да си направят изводите.Желанието да се живее надалеч,нависоко,под земята,без ток и вода нещо ми понамирисва на връщане в зората на цивилизацията породено от дефицит на въпросните аминокиселини.
ZMeyGorianin - майстор
Какво имаш пред вид за съхранението на питева вода по корабите колега?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Ciao! Здраво! Aloha! Здравейте:)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: