Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
здравеи Радко
radoraev - специалист
oxliovche написа:
здравеи Радко
Еми най-накрая да го цензура---добре дошъл куре
Влез в темата-да се запознаем и напиши за себе си в не повече от 38 изречения
Другари ете тва ми е партнйора в Бургас :prayer:
Стефан - майстор
radoraev написа:
на бандит ми приличаш--от наща си значи---ха добре дошъл
И аз не завиждам! Искам съвсем малко от живота - да си лягам вечер до жената, и да се събуждам сутрин.......жив!
radoraev - специалист
Стефан написа:
radoraev написа:
на бандит ми приличаш--от наща си значи---ха добре дошъл
И аз не завиждам! Искам съвсем малко от живота - да си лягам вечер до жената, и да се събуждам сутрин.......жив!
Никога нема да се съглася с такива хора--човек трябва да иска...да се доказва....да даде шанс на децата си за по-добър старт
Искам много и веднага--като ламя съм
Тука съм си пуснал въдицата...ветреца ме полъхва и пукам Шампанско с океански скариди и не искам а трябва да се събуждам жив сутрин

Прикачен файл

DSCF0074 (Small).JPG
DSCF0074 (Small).JPG (52.96 KиБ) Видяна 3362 пъти
$64EN - специалист
здрасти и от мен !
много се радвам че има хора като теб на които им се занимава да обясняват и да правят чертежи та дори и да ги снимат и да ги качват после в форума !
доста полезни неща научих и съм мого благодарен на теб и другите другари :)
живи и здрави да сте момчета :prost:


radoraev написа:
човек трябва да иска...да се доказва..
Искам много и веднага
и аз съм на този принцип . винаги гледам да се цела по-високо , за да може да се радвам после когато не стане това което съм искал и пак да е на високо ниво това което е станало :? ( дано някой ме е разбрал) :lol: . винаги трябва да искаш повече щото никога не става това което искаш и тъка ще си доволен на това което стане накрая .
jel4o - специалист
Ай стига бе,ти изби рибата в морето с т,ва нещо!
Ако т,ва наистина етвое не ми се мисли парите от колко банки тряя да се саберат?
Явно си голем животар
radoraev - специалист
$64EN написа:
здрасти и от мен !
много се радвам че има хора като теб на които им се занимава да обясняват и да правят чертежи та дори и да ги снимат и да ги качват после в форума !
доста полезни неща научих и съм мого благодарен на теб и другите другари :)
живи и здрави да сте момчета :prost:


radoraev написа:
човек трябва да иска...да се доказва..
Искам много и веднага
и аз съм на този принцип . винаги гледам да се цела по-високо , за да може да се радвам после когато не стане това което съм искал и пак да е на високо ниво това което е станало :? ( дано някой ме е разбрал) :lol: . винаги трябва да искаш повече щото никога не става това което искаш и тъка ще си доволен на това което стане накрая .
:prayer: :prayer: :prayer: Мерси ако си взел нещо полезно от съветите ми--за мен е чест и удоволствие
Желчо-естествено че не е моя яхтата-просто всеки август я рентваме за 25 дена--нема да ти казвам колко излиза това удоволствие щото не се знае кой как ще го въсприеме
А самата яхта е на мой приятел и я взе евтино-18 000 000$---50 метра е и е на 4 етажа с 12 човека персонал
masteradmin - майстор
хехехехе някакъв манияк ще дойдеш :)
radoraev - специалист
masteradmin написа:
хехехехе някакъв манияк ще дойдеш :)
Не разбрах-честно :?
vesbond - специалист
radoraev написа:
masteradmin написа:
хехехехе някакъв манияк ще дойдеш :)
Не разбрах-честно :?
Живо здраво мойто момче! Това което не си разбрал е че си изветрял тип, но в хубавия смисъл! :rock: :supz: :respekt:

Тема "radoraev" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: