Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
майсторчето страхил - специалист
Здравейте и от мен :wink: казвам се Страхил на 46г. и съм от В.Търново.По професия съм механик- ремонт на металорежещи машини с ЦПУ и работя в сервиз за такива.И понеже си харесвам професията съм я превърнал в хоби(освен ходенето за риба :-D )В свободното си от служебна работа и риболов време се занимавам с дърводелски работи,въстановяване на стари моторетки и с това да си кърпя старото жигули.абе професия и занимания близки до тея на археолозитеЩе се радвам ако мога да помагам на хората във форума с идеи :idea: ,а и те на мен.Приятно ми е !

Изображение

Изображение
LazarGanev - "Велик майстор"
Браво колега - и аз съм с такава специалност от института, но не можах да работя по нея. Завиждам ти благородно!
pavkatay - майстор
Добре дошъл :) . Още един колега в горна възрастова е добро попълнение-опит,възпитание и образование :wink:
LazarGanev написа:
Браво колега - и аз съм с такава специалност от института, но не можах да работя по нея. Завиждам ти благородно!
А аз колко далече съм сега и колко по-далече съм бил от това,което съм завършил-не искам и да си мисля. Но винаги съм се стремил да работя само това,което ми харесва. Засега успявам :? . Това май е истината .
И ти ,Лазаре, май не се мъчиш ангария да работиш някому ,без да ти е по сърце :lol:
LazarGanev - "Велик майстор"
pavkatay написа:
И ти ,Лазаре, май не се мъчиш ангария да работиш някому ,без да ти е по сърце :lol:
А бе прав си, ама машините с ЦПУ си ми бяха тръпка тогава, а и се залагаше голямо бъдеще на промишлеността, ама глей кво се получи. Аз 4 години получавах стипендия като бъдещ кадър на Биотех, а те го ликвидираха скоропостижно. Да сме живи и здрави и да си пием домашната дълго време, пък другото е майтап :)
mariayn - специалист
Добре дошъл .Ще се радвам на твоята рутина и дано си ни в помощ.А за рибата ще те проверим .
valat111 - специалист
Здравей! Добре дошъл във форума!
javor4o - специалист
Здрасти,готин мотор :wink:
EDI - майстор
Привет и добре дошъл..... :)
майсторчето страхил - специалист
Здравейте отново :2thumbs: и благодаря за посрещането!
javor4o написа:
Здрасти,готин мотор :wink:
Самоделка :lol: ,хибрид 90 % ЯВА -50 , 5 %БАЛКАН - 50 и гума от ЯВА 175 (скутер) :? :lol: :lol: :lol:.Ходя по риба и гъби с него,производсто 1959г. :shock: :lol:
velsi - Почетен майстор
Добре дошъл, градски! :-D

Тема "Здравейте от В.Търново" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: