Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
M(art)o - специалист
Здравейте драги приятели,
Казвам се Мартин на 30 год. съм, по професия съм зъботехник .
Работим и живеем с жена ми тук в Грац - Австрия!
Аз от 8 години, а съпругата ми - 5г.
Иначе, родом съм от гр. Първомай (Пловдивска област)
Та в свободното си време, обичам да "дялкам" разни фигурки от дърво, както и фотографията... :)
Адски много ми харесва този форум тук! Следя го от скоро време с нестихващ интерес! Доста е богат откъм идеи, съвети , мнения и т.н.
А и полетата за самоизява не са хич малко ... :)
Та стига толкова презентация засега ... Остава само някоя и друга снимка да изтипосам :lol: -

Тук съм с нашият домашен любимец - Макс :rolleyes:

Изображение

Изображение
Аз и Макс - гушнати заедно... Аз се правя, че спя само за пред фотото де, а нашия хърка ли, хърка...... :lol:
Последна промяна от M(art)o на нед мар 06, 2011 7:36 pm, променено общо 1 път.
torbalan - Дървен философ
:)

тихичко ви завиждам, че сте се устроили на такова хубаво място!

дано сте щастливи :)
ArturDent - Почти Безобиден
Здрасти,
А за дялкането на фигурки - сигурно даже и подобни изпити си имал, щом си зъботехник.

Най-добре е хобито и професията да са ти едно.
M(art)o - специалист
Здравейте отново...,
Ами да,... щастливи сме със съпругата ми :)
Устроихме се горе - долу добре, преди живеехме в 24 кв. квартирка.. беше един филм...
И отскоро сме в новото по-голямо жилище, всъщност - Квартира, тип старо строителство с по 3 и нещо метра високи тавани дебели стени, стари дограми и врати и прочие.Сградата е строена през 1898 - ма.... Намира се извън града, почти сме в гората :lol: Навсякъде около нас е зеленина, чист въздух и най-важното спокойствие и тишина! Направихме нужните ремонти, освежавания и др. Адски много работа имахме и вкъщи и на работа.. успяхме да съчетаем нещата и да приключим успешно ремонтните дейности за по-малко от месец. Все пак 77 кв. метра не са нито малко, нито много... :mrgreen

А относно дърворезбата или дялкането - просто влечение :lol: Само да ми се удаде възможност и време, веднага се захващам с това тъй увлекателно занимание..
ЕЕ изпитите ги държах през 2003 -та - Издържах 2 държавни изпита, защитих и дипломната си работа и завърших успешно (Без нито едно "късане" на изпит, по време на цялото ми следване...)...И сега - практикувам това, което от дете съм искал да работя! :partyman:
Та ей такива неща
Поздрави и дано не съм ви се сторил отегчителен с писанията ми...
- Мартин (Марто)
silllveto - Майсторица
Здравей Марто! :-D
Много е готин тоя Макс, ама как си го приспал само, не смееш да мръднеш :lol:
Любопитна ми е къщата, в която живеете сега, ако не е проблем, пусни някоя друга! :)
M(art)o - специалист
silllveto написа:
Здравей Марто! :-D
Много е готин тоя Макс, ама как си го приспал само, не смееш да мръднеш :lol:
Любопитна ми е къщата, в която живеете сега, ако не е проблем, пусни някоя друга! :)

-...Снимка ли искаш да кажеш Силвето??
- Разбира се, току що нащраках едни пресни снимки на жилището ни,..ама само интериорни!
А екстериорни - тия дни
Ще ви моля да ме извините за това, че фотокамерата е доста калпава и произвежда некачествени продукции .. :mrgreen: :mrgreen:

Пред и в хола..

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Кухнята

Изображение

Изображение

Изображение

Спалня

Изображение

Гардероб в спалнята (над 250 годишен...)

Изображение

Ами това е засега, при малко повече свободно време и ... вдъхновение :mrgreen: , ще наснимам и сградата отвън и ще я видите и нея..
Поздрави (И дано ви харесат снимките)
- Марто
M(art)o - специалист
silllveto написа:
Здравей Марто! :-D
Много е готин тоя Макс, ама как си го приспал само, не смееш да мръднеш :lol:
Послепис -
А относно Макс, много лесно заспива - След като се качи на леглото, само го обръщаме по гръб и той моментално е заспал. В това отношение е перфектен ни мърда, ни лае и др. подобни, но.... Адски много хърка и попръцква от време на време (Все пак неговият чар, се крие и в тия "неговите" си кусури... просто няма как) :lol: :-D :lol:
П.С. Радвам, се че ти харесва кучето ми :)
ЧефоС - специалист
Къщата ти е чудесна, кучето ти е превъзходно. Нищо, че е от агресивна порода. Добре си се устроил. Направо си за завиждане.

Само едно нещо дребно. Не харесвам кучето да живее в къщата ми, та чак и в леглото ми. Това в моя живот няма да се случи. Даже не ходя на гости у познати, които гледат куче в къщата. Много е нехигиенично, смърди ужасно, и косми навсякъде. Още повече за хора с медицински познания. Имам братовчед, който е болен от кучешка тения, въпреки всички ваксини и предпазни мерки.

Знам, че моя пост няма да се хареса на хора, които живеят с кучета. Не ми отговаряйте, не можете да промените мнението ми.
M(art)o - специалист
ЧефоС написа:
Много е нехигиенично, смърди ужасно, и косми навсякъде. . . .
Здрасти и ти благодаря за хубавите думи...

А предполагам, че си чел Чудомир...?
И нали знаеш какво е казал той??
"... свят широк, хора всякакви и кой, както я нареди..." :wink: :wink:

П.С. И леко, ама много леко допълнение -
Всеки ден, или през ден чистим вкъщи! И естествено - няма и грам косъм, кучешка смрад и признаци на нехигиеничност! В тия неща сме били признаввани многократно от приятелите ни, хазяина, съседите и др. :wink:
Това че у приятелите ти, дето ги посещаваш, мирише... Ами за това нещо, кучето(тата) им, не е виновно , ама и ни най - малко! Тук вече Хигиеничността на стопанинът(ите), взима превес...! Както и др. неща - като мързел, небрежност и занемареност и др. :mrgreen:

А за болестите - не дай боже никому, ама никой не е застрахован! А и преди време бях, чул, че от някакви кюфтета и кебапчета около Централна Гара в Пловдив, 5 -6 души са се разболели от кучешка тения... :?
Та изводи много!
Лека вечер
ЧефоС - специалист
M(art)o написа:
Това че у приятелите ти, дето ги посещаваш, мирише... Ами за това нещо, кучето(тата) им, не е виновно , ама и ни най - малко! Тук вече Хигиеничността на стопанинът(ите), взима превес...! Както и др. неща - като мързел, небрежност и занемареност и др. :mrgreen:
Колега, извинявам се, но целта ми не беше да засегна някого на тема хигиена. Просто изказах моето становище по въпроса с домашните любимци. Добрия стопанин се грижи за тях. Лошо няма. И моите познати всеки ден чистят, къпят ги във ваната си, сресват ги, панделки им слагат, обличат ги в дрешки, и т.н. лиготии. Така са се срастнали с миризмата, че не я усещат. Приемат я като собствена. Разбираемо е. Само дето външни хора като мен не го приемат за нормално. Никой и нищо не може да промени мнението ми. Съжалявам.

Тема "Здравейте от Австрия :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: