Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
joniks-serviz - помощник
Здравейте форумът ви е страхотен особенно за такива като мен ,които обичат да майсторят всичко. Желая много творчески успехи на целия екип на форума и неговите обожатели!! :-D http://newforum.joniks.com/index.php?showtopic=1651
Последна промяна от joniks-serviz на нед ное 18, 2007 3:58 pm, променено общо 1 път.
akolevutd - помощник
Уелкъм то дъ джангъл :-D
Profi Stroi - специалист
Здрасти и от мен
каква е тая лаборатория в коя си седнал
UNIOR - модератор
А добре дошъл :winken:
joniks-serviz - помощник
На въпроса на Profi Stroi занимавам се с ремонт на ТВ, Видео ,мобилни телефони и т.н, но се справям добре и с довършителните работи!! :) Наскоро купих магазин който в момента правя и за сервиз .Тои е на 2 нива и понеже ние си правим довършителните работи се разрових в нета за идеи от колеги и така попаднах тук.До няколко дена ще побликувам снимки в съответният подфорум ! Ще ми бъде приятно да споделим идеи!Имам огромното желание да стане най доброто!!
ironlady - модератор
Здрасти майсторе! :winken:
Чудно сервизче :) ...
...Та в тази връзка имам един стар Фунай дето бялото го дава жълто, кажи има ли оправия или не?Не че ми трябва спешно телевизора, ама за лозе става :wink:
SHL - специалист
Здравей колега,
в този форум се пускат хубави и полезни постове. Сигурен съм, че ще ти бъде интересен и полезен. На теб ти пожелавам да помогнеш на повече хора със съветите си :)
А от мен, добре дошъл.
Стефан - майстор
Здрасти, майна :lol: Къде се намира тоя сервиз-магазин? Не ми изглежда да е особено голямо, но на един баш майстор не му трябва повече.
joniks-serviz - помощник
Разбира се че ще помагам!! За ТВ-FUNAI наистина е старичък предполагам вече емисията на кинескопа е намаляла, но може и да му се направи лек баланс на черно-бялото ефекта няма да е много голям а не е зле и да се провери напрежението на видеоусилвателите да не би да е занижено в следствие на изсъхнал филтражен кондензатор!! Така ми е малко трудничко да преценя без да е при мен хайвана!! :) А за сервиза той си е достатъчно голям ,но е снимано само бюрото за ремонт на мобилните телефони а и нали сега стягаме новия сервиз е той вече ще е и магазин на 2 етажа все пак много по широко ще е !! В квартал Тракия се намира! Малко разширих темата за което моля АДМИНА да ме извини ,но се постарах да отговоря на въпросите ви! :)

Тема "Привет и от мен!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: