Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
shotik - майстор
Реших ,че няма нищо лошо в това да ме видите на снимки и мен

Изображение
копаене в градината
Изображение
през миналата година при правене на ограда пред блока
Изображение
работа по колата
Изображение
13 дежурства като бензинджия/такъв от мен не стана/
Изображение
Моля Админа или Модератора тази снимка да ми я прикачат за аватар-
като пенсиониран локомотивен машинист на дизели тя ми подхожда най-добре-намръщен и недоволен от себе си ,че не мога да правя всичко сам и търся помощ от такива които знаят,но и помагам с каквото мога.
Бъдете здрави,весели и щастливи!!!
CARRION - специалист
МАРА shotik много рано се предаваш бе човек,
ХМ ще те ПЕНСИОНИРАМЕ, я забрави тия мисли и дръж шлифовалката и лопатата здраво
shotik - майстор
То не значи че като съм пенсионер ,че съм се предал !Вижте какво пише там под линията.Преди 5 г се пенсионирах по стаж за първа категория на 52 г,но не си мислете че лежа по цял ден,все се намират познати да ме помолят за услуга/не е реклама,само уточнение/,а и жена ми като не работи и има още 2.5 г до пенсия ,аз трябва да работя.
Justy - майстор
Здравей, печен си ти :) Само не опитвай да свършиш всичката работа - никой не е успял :wink:
enterprise - специалист
Добре дошъл в форума:) Виждам някакви такива думи "пенсионер" - няма такова нещо.... моя татко е на 78 и работи все още по професията си активно. :)
shotik - майстор
Justy,отдавна съм разбрал че няма да свърша всичката работа,пък и защо да се гърбя само аз?

Enterprise благодаря че ме посрещаш като нов,но на 12 .04 ще стане една година откакто посещавам форума,а това че съм писал че съм пенсионер е за да знаете от каква професия ми е и можех да работя още ,но не се разрешава ,което е с цел за безопасното движение на влаковете,а и тежкия режим /по всяко време на денонощието може да си на работа/ си оказва влиянието.
UNIOR - модератор
Здр. и от мен :winken:

Тема "Ето и моите снимки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: