От мобилни телефони до цифрови камери
ge6aaaa3 - специалист
Voltage:: DC 12~24V
Current:: 700±50mA
Дали има 50W? :-D
hidrazin - майстор
Естествено че не са 50W. Тези са по 8,4W всяка. Има такива и по 5W. Просто искат да кажат че светят като 50-ватова ламба.
:partyman:
ge6aaaa3 - специалист
И в това има толкова истина, колкото в това, че са 50W... :-D
ivanovbg - майстор
На всеки фар си има надпис как се настройва. Повечето са на 1% или 1,2% . Не знам къде си намерил голяма равна площ и това ръководство не е много вярно. Хубавото на машината е че се вижда и светлинното петно. Понякога дефектна крушка много го изкривява. Да не говорим , че старите фарове помътняват и им матира рефлектора. Това е само като инфо, иначе ти си знаеш...

:partyman:
ge6aaaa3 - специалист
Може да прозвучи тъп въпроса, но машините като тези, които ги има, когато минаваш преглед ли са?
Рефлектора на единия фар е доста зле в единия край, да, може и от това да е... :?
nikolovvd - майстор
Май не си на ясно какво означава 100W светодиод, а да не говирим, ако фокусираш светлината с леща.
По магазините продават прожектори с 10 и 20W светодиод. Иди и помоли продавача да ти включи един, за да придобиеш представа за излъчването.
ge6aaaa3 - специалист
Виждал съм такива прожектори. Даже има улични лампи по 50W точно. :)
Както казах, нямам навика да си забравям дългите.
ivanovbg - майстор
ge6aaaa3 написа:
Може да прозвучи тъп въпроса, но машините като тези, които ги има, когато минаваш преглед ли са?
Да.
:partyman:
ge6aaaa3 - специалист
Другия път ще ги накарам да ми ги прегледат, щото до сега не са...
:partyman:
Както и да е, ако се окажат излишни на колата, ще намерят друго приложение. Нека се върнем към основната тема, :)
miroton - майстор
Я кажи за доставката нещо,че не мога да разбера-
колко ще струва?

Тема "Светодиодни допълнителни фарчета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: