• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
От мобилни телефони до цифрови камери
turbocharged - специалист
iPhone 4 може до 7.1.2 Не е много, но ако не бързаш за никъде може да се ползва. Даже наскоро му изкараха ъпдейт да не се мота заради икономия на батерия. iPhone 4 излезе 2010 с iOS4. Андроидите от това време си останаха на 4 максимум, а някои не стигнаха и до нея. Кабели има на килограм. Трябва да имам 4-5 здрави и не ми трябват.
radius - майстор
Аз не го ползвам, мерси за предложението.
Заменен е с андроидски и съм щастлив ;)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет дек 21, 2018 8:52 amturbocharged написа:
Иска парола на стария акаунт с който е инсталирано фенерчето защото апликацията е неактуална от сигурно 4-5 години. Иска да я ъпдейтне за да може да се ползва. Такива приложения обикновенно имат скрити функции да ти точат данни и тем подобни и постепенно Apple променят изискваннията към приложенията с цел сигурност. 5 годишно приложение няма как да работи.

Фенерчето е вградено в iOS и не ти трябва програма. Плъзни нагоре да се отвори Control Center и ще видиш иконка на фенерче. n/a може да си ъпдейнеш 5 годишния телефон с последна версия на iOS 12 и телефона ще ти е пак актуален и ще имаш много нови функции. Петгодишните андроиди отдавна са по чекмеджетата с изтощени батерии, а ъпдейти няма и за миналогодишните флагмани.
Пуснах 12 ъпдейта. Какво да плъзна нагоре за фенерчето?
turbocharged - специалист
плъзни пръст от бутона нагоре по екрана и ще ти излезе менюто
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет дек 21, 2018 11:22 amturbocharged написа:
плъзни пръст от бутона нагоре по екрана и ще ти излезе менюто
Плъзгах-мазах, нищо не става. Като свърши ъпдейта ще го съблека, може кожите да му пречат :-)
Благодаря ти!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет дек 21, 2018 11:22 amturbocharged написа:
плъзни пръст от бутона нагоре по екрана и ще ти излезе менюто
Не, нищо не става с плъзгане :-) Най-много да го изтрия
Chefo77 - майстор
Марто, вярно е - петгодишните андроиди много отдавна нямат ъпдейти, но пък и не виждам нужда от такива. И батериите им все още държат, за разлика от на умрелите 5-ици, които още на първата година са тотал щета. И не е необходимо да искам специално разрешение от кораба-майка, за да си сменя мелодията например. Или да светна с фенерче, което да ми източи данните. :wink:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет дек 21, 2018 11:35 amturbocharged написа:
https://www.youtube
Не разбрах
turbocharged - специалист
прави каквото правят на клипа
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "iphone 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: