Проявете вашата изобретателност.
$64EN - специалист
здрасти
значи първото към което си се насочил е много правилно-задължително трябва е да шит а не лепен. плата трябва да е много здрав повъзможност гумиран от външната страна -зада е по-издръжлив на износването което ще му прилагаш.
обаче май няма да можеш да го направиш 160 см и да тежи 80 кг. ще трябва да е кум 180 см , зада е толкова тежък.според мен е най-добре да се напълни с гумени стъргутини, защото ако е с пясък с времето ще се набие и ще стане като камък(бая блъскане ще има до тогава де ).
това е за сега ако има нещо казваи
Donita - помощник
Проверих с какво е пълен нашия чувал. С дървени стърготини е. Обаче е купен, а не направен.
Kuncho - напреднал
$64EN написа:
здрасти
ако е с пясък с времето ще се набие и ще стане като камък(бая блъскане ще има до тогава де ).
това е за сега ако има нещо казваи
С такъв чувал почти може да си счупиш някоя кост, особено ако не си знаел че е пълен с пясък. :?
mladkal - майстор
Здравей, Rokosana!
Преди време оказвах съдействие на мой познат да си направи боксов чувал. За направата му използвахме здрав брезентов плат (аналогичен на този от който се правят тентите на товарни камиони), а отвътре го подплътихме с втори слой винил (промазана материя, често се използва в рекламната дейност). Конструкцията на самия боксов чувал представляваше два цилиндъра 1 в друг като диаметъра на вътрешния беше около 35-40см, а диаметъра на външния с приблизително с 30-40 см по-голям. Вътрешния го напълнихме с пясък (за да си тежи на мястото), а разстоянието между външен и вътрешен с дървени стърготини, за да не е болезнено, когато го тряснеш. Най-напред го лепихме, а след това го занесохме на един обущар (машините им са по-здарви и шият по-дебело) да го тегелира здраво. На тавана монтирахме планка с анкерни болтове, а за пода не го хванахме. В последствие моя човек реши, че освен за бокс и щ го рита та си го хвана и за пода със 1бр пружина, планка болтове - така че като го нарита да се връща що годе н първоначална позиция.
Това е което мога да ти дам като акъл!:)
Желая ти успех!
iliq todorov - напреднал
Браво mladkal! Ей това е хубаво обяснение! Аз преди време си правих такъв чувал но го напълних само със стърготини (от най - фините обаче) но после на няколко пъти го допълвах. Първия ми "чувал" беше един дюшек навит на руло ама много стегнато и увит в тиксо. Това го бях видял в един филм ама не помня кой :-D . После този дюшек влезе в 2 чувала от захар ама беше по-неприятно за удари с голи ръце. Но пък по - лесно го вързвах за тавана!
mladkal - майстор
Моля, моля! С квото можем помагаме!
Успех на всички майстори -боксьори и боксьори-майстори! :lol:

Тема "Скачать через торрент трекер лесбийскую эротику" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: