Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
emil_v r - майстор
Моля за някакви препоръки за телефон .
Претенция номер 1 - да издържа повече с едно зареждане .
2 - цена под 180лв , задължително нов , някаква мизерна камерка , и блудууд.
Колебая се м/у нокия 2600класик , нокия 1650 , моторола W 180 .
Да не е отваряша се черупка или слайдер .
Нещо по ячко и издр. на прах и удар ,ако изобщо има таквоз животно :sad:
Profi Stroi - специалист
Ако изобщо има такова животно марката му е Нокиящ
Телефоните на Нокия от по ниския клас са точно такива каквито търсиш
Изключително издръжлива батерия
Нямат много екстри -за сметка на това можеш да ги ползваш по екстремно
Пази се от слайдър - прахта разбива механизма
Под екстремно ползване имам предвид не да си играеш на крачета с него де :lol:
Любо - специалист
точно подобни изисквания имах за телефон.този го имам от 6 месеца страшно як.големи и удобни бутони аз не говоря много и изкарва 10 дена ако не слушам зи рок радио като си карам колелото:).батерията му е 1020 милиампер часа.абе вземай го малко по скъп е от 180 но 186 лева мисля че няма да са ти проблем
http://get.bg/catalog/product_info.php? ... s_id=20783.
успех с избора
sspoko - специалист
Ползвам нокия 1600 няма камера и блутут но батерията е много яка и е страшно кретено устоичив щом ме търпи вече близо година. 1650 няма камера и блутут ако не се лъжа.
Харалампи - специалист
Любо написа:
точно подобни изисквания имах за телефон.този го имам от 6 месеца страшно як.големи и удобни бутони аз не говоря много и изкарва 10 дена ако не слушам зи рок радио като си карам колелото:).батерията му е 1020 милиампер часа.абе вземай го малко по скъп е от 180 но 186 лева мисля че няма да са ти проблем
http://get.bg/catalog/product_info.php? ... s_id=20783.
успех с избора
И аз съм с 3110 вече повече от 6 м. Всичко което казва колегата е вярно. Има и всички връзки които искаш включително и USB-2.0, с който можеш да си сваляш снимките на компа и да качваш музика. Камерата е 1.3 МР. Предполагам ще можеш да си ползваш СД картата от стария (видях че си си купил преди време някакво китайче). М/у другото има външен говорител. Дъни яко рокенрол, но в него влиза прах и започва да пращи. Трябва да го занеса моя да го продухат в сервиза.
emil_v r - майстор
Stiga спрете предложенията !
Избрах 3110 класик , откъде да го купя , ако го няма тук по Враца , или София .
То е абсурдно всъщност да го нема .
Любо и Харалампи опишете още каквото се сетите за него като собственици , хареса ми че има USB2.0
Даже е с прекалени екстри като за мен и е малко скъп -
но пари имам кат шума !
Харалампи - специалист
Аз лично моя го взех с някакъв промо пакет на Мтел.

А за управлението - много е лесно и интуативно. Менюто е на БГ, има и кирилица по бутоните. Има и доста настройки за четене, но само ако решиш да правиш нещо по-специално. Трябва да се сетя как го накарах да праща снимките направо в картата с памет, щото иначе е досадно. Ако има нещо след като го вземеш пиши на ЛС, ще помагаме.

Тема "Препоръка за телефон ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: