Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
ferrari4456 - специалист
Исках да взема един таблет на самсунг.Казаха ми първоначална цена и на следващия ден се разбрахме да отида да подпишеме и друг служител срещам и ми заявява друга цена с друг план.И после ми се заяждаше "Искате или не нямате избор откъде да се свържете с интернет, като не подпишете с нас, затова айде с химикалчето две подписчета" и му теглих една мазна майна и си заминах!Не са единствените доставчици!
От виваком не са лоши нещата, но телефоните и таблетите им са с месеци назад.Най-хубавия таблет, който имат е galaxy tab 2, а като питах за тройката, ами ще има след няколко месеца.
VLADO66 - майстор
Това е редовен номер-или обявена по-ниска цена и на място се оказва по-висока или ако искаш касова бележка ти фраскат 20% ДДС отгоре.Друг е въпроса че голяма част от телефоните в тези гаражни магазини са взети от чужди оператори.
nv952 - майстор
Хора имам проблем.Тела пристигна всичко е 6,но не чете сим картата и ГПС-а не тръгва.(предполагам защото няма сим карта пише търси се сателит.)Изрязах е но неще.След малко ще пусна едно видео с него на ремонта който приключих.
VLADO66 - майстор
Първоначално трябва да му сложиш сим картата и да пуснеш A-GPS да му помогнеш.Виж и всички настройки дали са коректни.
nv952 - майстор
Ако може и малко помощ за сим картата-защо не е разчита?
ferrari4456 - специалист
Слагаш картата и ти изписва да сложиш карта ли?
Ти сам си изряза картата или ти е такава?
nv952 - майстор
сам я изрязах и си мисля че я прее_ах.
velsi - Почетен майстор
Не тръгва точно защото си я изрязал. Иди в оператора към който си да ти дадат от малките карти. И ние пролетта така изрязахме една сим карта, пилихме... но ядец. Има си специално шаблонче за тази цел, но ти естествено си избързал, както и ние. За gps-a трябва да си на открито място и да се въоръжиш с търпение. Освен това за да се свърже gps-a трябва някой да го ползва. Тоест ти като го включиш всъщност разрешаваш ползването му, но ако няма стартирана програма, която да го ползва така ще си седи. Изтегли си някаква безплатна навигация и пак пробвай. Или поне Google Maps.

Тема "SAMSUNG galaxy S4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: