Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
nv952 - майстор
Абе то при мен няма нищо такова. ей това излиза като инстална приложението
Изображение :? Това излиза като инсталирах това приложение https://play.google.com/store/apps/deta ... etup&hl=bg


А като сложа това иконката се скрива и не мога да я намеря пише че се въвежда няква парола ама къде (линка от долу) :?:
https://play.google.com/store/apps/deta ... play&hl=bg
kuger - майстор
resistbody написа:
Пробвай така, моя сега гледах къде е бил като се е включвал автоматичния режим...
Тези екрани от телефона ли са, или от компа?
resistbody - майстор
От компа са.. може да го блокираш, да изпратиш смс, да видиш лога на повикванията и изпратените смс, да пуснеш аларма "Телефона е откраднат" или нещо подобно.
При кражба/изгубване програмата си работи незабелязано, освен ако не го преинсталират или както се казваше при телефоните....
Трябва да имаш Аваст-антивирус и след това да надбавиш Анти-тийф... Ако ти е руутнат телефона се слага РУУТ версията, ако не е се слага другата..
nv952 - майстор
ок утре ще пробвам.Мерси.
P.S. След като ми обясни че трябва да имам авест се сетих че галаксито ми то има и инст приложението за локализация всичко е пърфект освен това че не мога да вляза в сайта.Постоянно зарежда.
P.S. 2 Сега се оправи.Излезе че като съм се логнал от тела не може да съм логнат от две места.
Сега пък не може да си изключа безжичния нет.Аз го изкл. и след секунда той сам се включва . :axe:
ИзображениеИзображениеИзображение
resistbody - майстор
пуснал си следене всяка минута, моето е веднъж дневно ;) там горе вдясно има едно падащо меню "track every minute"
kuger - майстор
Извинявам се на колегата nv952, но се запалих и аз. Имам Аваст и на компа и на телефона. Инсталирах анти.... на телефона, но на компа не мога да добавя телефона като устройство. Телефона е Samsung GT-I9100 , тоест Галакси S2. Версия на Андроид 4.1.2
Някакви идеи?
nv952 - майстор
resistbody мерси колега оправи се сега ще го инст и на другия тел.
Кугертрябва като го инсталираш да си направиш регистрация или да ползваш регис.от фейсбук после с това име и парола влизаш в сайта на аваст и от там следиш :) Успех
P.S. пак не ми разрешава да си вляза в акунта.зарежда си и неще и неще излязъл съм от акаунтя от тело но .... :?: :axe:
kuger - майстор
Двете антивирусни, на компа и на тела са инсталирани по различно време, и са регистриране с различни мейли. Дали това е причината компа да не вижда телефона през сайта на Аваст?
Ще деинсталирам антивирусната на телефона, ще направя инсталация на чисто, с мейла като на компа. Ще питам пак, сигурно :-D
пп: Няма да питам, след преинсталация, всичко си дойде на мястото. Лошото е, че не ме локализира точно ~10 км. от село, нямат данни явно. А може и да не е хванал сателити телефона, в къщи е.
jordanvass - майстор
Винаги ми е било чудно може ли и как да се локализира телефон с GPS, но без инсталирано приложение, което да изпраща координатите към търсещия и без да има активиран пакет данни. Нали GPS е само приемник? Кой изпраща получените от него координати към търсещия и по какъв начин? Или казано по-просто - имам GPS, но нямам активирани мобилни данни. Как някой ще получи координатите ми от GPS-a?
kuger - майстор
Нужни са и двете, и приложение и активирани мобилни данни. Естествено и GPS приемник. И регистрация в сайт.

Тема "Проследяване на GSM с GPS" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: