• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
Chefo77 - майстор
profesionalist_wood написа:
Имаха 2 вида щипки и пак не ставаха,ама какво да се разправям с малоумни търговци след като пред тях им показах че не влизат? Дори на кутията си пишеше точния модел автомобил? Дори се опитах да прехвърля щипките от старите чистачки и пак не ставаха
Добре, а сети ли се, че имаш някакви права като купувач, като например да претендираш, че стоката не съответства на описанието например, или че е с непулна окомплектовка...
На 99% съм сигурен, че стават за колата ти. Защото и аз съм имал случай, в който съм бил сигурен,, че чистачки не стават, но после за 10-ина секунди ме накараха да се срамувам...
profesionalist_wood - майстор
Ама те хем се опитаха да ги сложат чистачките хем не искат да връщат парите. Това е шизофрения май!?
Само бой по главите на такива търговци докато спрат да мърдат
prascho - майстор
marian1 написа:
Прасчо не мога да ти помогна с акъл за това което питаш, но имам приятел, който има магазин за гсм аксесоари - ако не си изгубил желание, може да кажеш какво търсиш и да опитам да ти помогна.
П.С. Магазина не е в Люлин :lol: Доста е зареден, има все още коруби за първите гсм и антени дори :shock:
Здравейте,

Аз дори го забравих този случай, бе преди месец.

Най-накрая си получих парите, след като шест пъти ходих до магазинчето в рамките на месец Април. На предпоследното ходене му казах, че имам касов бон и ще се разправяме по друг начин. След два дни отивам с мисълта, че пак ще ме върти...Отново се опита да клинчи и маже, но аз го срязах и видиш ли си получих парите. Най-нагло почна да ми ги реди, че аз сега какво съм искал....той се опитвал да ми намери панел на много стар телефон...не бил за един ден тука....Изкара го, че съм глупав задето си търся парите обратно :? . Взех си парите като само му казах, че е некоректен и си тръгнах. С подобни тъпанари комуникацията трябва да се свежда до минимум.

П.П. Хора винаги си търсете касов бон при авансово плащане! Аз си направих изводи....предварително плащане за стока НИКОГА. Представям си на този ако му бях дал не 10, а 1000 лв. Кога ли щях да си ги получа обратно...

Телефонът стой като паметник. Търся панел за нокиа 6680, като може и да е без клавиатура. Тя е читава:

http://zagsm.net/paneli-za-nokia-/888-p ... -6680.html
marian1 - майстор
Утре ще питам и ще ти дам отговор
ivouz - специалист
A вижте какво ми се случва на мен вчера !
Влизам в железарски магазин купувам бои и лакове на стойност точно 23лв.И ги имам точно.
На въпроса няма ли да ми дадете торбичка тя(пордавачката) ми казва още 10 ст.Аз обаче нямам
никакви монети и и давам 5лв. Нямала как да ги развали и ме праща да ги развалям ,съответно
аз тръгвам да ги развалям в съседните магазини .Успях най после като си купих вестник (който няма да чета).
Давам и 50ст. тя пак ми граква че, нямала да ми върне но, изрови и ми върна .Аз вече ядосан
сериозно и искам касова бележка и за торбичката .Ей каква уста ! Нямал съм право да искам
касова бележка за 10ст. Таково викане беше че наизлязоха търговците от съседните магазини
да я защитават като че ли я ограбвах.Е в крайна сметка си тръгнах с подвита опашка.
Чувството е доста неприятно и до сега.Случвало ли ви се е?
prascho - майстор
Печеливш бизнес се прави с отстъпки и доволни клиенти. Никак не ги обичам намусените "продавачки", на които им закъснява цикъла и света им е крив.

П.П. Когато купувам няколко стоки на куп предпочитам да говоря директно с управителя на магазина за отстъпки. Пример - много съм доволен от любезното отношение на управителя на магазина на Тека в Люлин. Взех вчера три уреда с отстъпка и човекът бе така любезен да ме предупреди за особености при монтажа на уредите! Отзивчивите хора се забелязват и предпочитат, темерутите трябва да се избягват.

Още един пример - преди 14 дни бях в мострената зала на Тека на цариградско. На една от лепките - "консултант" зададох въпроса с отстъпка при закупуване на няколко уреда и след втората й дума съжалих, че съм влезнал в този магазин!!!
Последна промяна от prascho на вт юни 02, 2015 11:20 am, променено общо 1 път.
ivouz - специалист
Като си купя баница на стойност 1лв. и ми трябва торбичка за да не се омазня да ще си платя торбичката ама за 23лв.....Не знам имам чувството че, никога няма да се научим.
Най ме вбесява факта че ме изкараха едва ли не престъпник.
profesionalist_wood - майстор
Предлагам на модератора да премести темата тук в тази тема за да е пълна viewtopic.php?f=45&t=50895

:partyman:
dadko - майстор
ivouz написа:
.Аз вече ядосан
сериозно и искам касова бележка и за торбичката .Ей каква уста ! Нямал съм право да искам
касова бележка за 10ст.
Касова бележка е длъжна да ти издаде.
Независимо, че е за сума от 10 ст. Още повече пък да отказва да ти издаде и да ти спретва скандал. В такъв случай можеш да й спретнеш ти един театър...който няма да й хареса.
profesionalist_wood - майстор
По закон е длъжна да ти даде иначе глобата е 5000 лв за умишлено укриване на оборот пред хората което си е углавно престъпление
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Некоректен търговец!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: