• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Стефан - майстор
......................................................
Поста ти е редактиран защото:
-отговора не е по темата(Сглобяеми ДЪРВЕНИ къщи...);
-няма как някой да види, по простата причина, че няма налична тема и снимки, което навежда на мисълта, че може и да подвеждаш потребителите;
rulom
Последна промяна от Стефан на чет сеп 17, 2009 5:39 pm, променено общо 3 пъти.
единак - специалист
Бат' Чефо, ай сложи една-две снимки, или пусни линк, че до едно време следях какво става с твоята къща, ама после нещо се изгуби...Може и на лични, ако имаш някакъв проблем.


Упс, докато съм писал и е имало смарцафацване, ама докато ру го трийне се надявам Бат' Чефо да го види...
JORO - напреднал
Като гледам последната снимка на Кучето... има проблем с термити, а не с влага! Слава богу, в БГ не съм чувал за тази напаст.
Всяко нещо, изпълнено с некачествени материали или по некачествен начин води рано или късно до проблеми!
Така че, дали е дървена, дали тухлена/кирпичена, дали железобетонна или каменна къща/блок, като не е направено добре е все тая...
А иначе хора всякакви! Вкусове, възможности и предпочитания също!
Господа "МАЙСТОРИ" ,явно не четете заглавието на ПОСТА!
housedoktor е написъл :Дървените къщи имат много дълъг живот,доколкото си спомням от учебниците около 150 г.
А дали тази барака скована някъде из България ще добута 40 год?
:? :? :? :? :? :? :? :? :?

Прикачен файл

24042009200.jpg
24042009200.jpg (127.84 KиБ) Видяна 9754 пъти
vidrata - специален-специалист
Ще ,ще в момента строим такава и да ти кажа става доста здраво.Какво мислиш , че ще и се случи??????Кажи кво те притеснява да ти кажа как е решен проблема в нашия случай.
И не се ерчи толкова тук не харесваме такива .

Прикачен файл

kasta 244.jpg
kasta 244.jpg (60.15 KиБ) Видяна 9738 пъти
masterrichi - специалист
Кучето написа:
А дали тази барака скована някъде из България ще добута 40 год?
За тази незнам,но всяка фирма си има свой начин на сглобяване и работи с различни материали.Фирмите си дават и съответната гаранция и си носятт отговорноста .Това че някой някаде си е оставил ръцете не може да се съди и за другите фирми и в монолитното строителство има доста некадърници.
_Любител - специалист
Зачетох се в темата и реших и аз да се включа. Като прочетох началото останах много изненадан, защо това лошо отношение към дървените къщи, но после разбрах, че не отговаря на заглавието написаното отдолу. Сигурно ако си сковеш талашитен сайвант като го навали два пъти дъжда ще се разтвори, но виж дървената къща е нещо много хубаво. Имам сглобяема вила с гаранция от производителя 40години- 20минаха и не е мръднала :idea:
Дъбова конструкция облицована с чамова ламперия на принципа нут и перо. Условие за експлоатация е да се безиросва първите 5години редовно. Личното ми мнение е, че са хубави тея къщички и много практични!
Моята я правих това лято и не виждам причина да и стане нещо.
kalanak - напреднал
polo73 написа:
Моята я правих това лято и не виждам причина да и стане нещо.
Пусни някоя снимка колега :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Тема "Сглобяеми дървени къщи и мнения за тях!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: