• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
vlax - майстор
нед фев 14, 2021 8:09 pmsokolov.91 написа:
нед фев 14, 2021 6:02 pmvlax написа:
Браво.Дано времето се оправи вече.
:partyman:
Нека има и зима малко. Къщата не е толкова на зор. Щом февруари сме на покрив - добре е. До юли да сме изцяло готови да по изсъхнат замазките и мазилките 2 месеца. Септември да мятаме картона по таваните. ламината и мебелите и да посрещат зимата наще в новата къща.
Хубаво си е и сняг да има. Днеска дъщеря ми съм я дърпал 2 часа с шейната. Закачих я за Аудито :lol: няма такъв кеф :partyman:
Движиш се в графика. :supz:
:partyman:
sokolov.91 - майстор
нед авг 22, 2021 7:25 pmvlax написа:
нед фев 14, 2021 8:09 pmsokolov.91 написа:
нед фев 14, 2021 6:02 pmvlax написа:
Браво.Дано времето се оправи вече.
:partyman:
Нека има и зима малко. Къщата не е толкова на зор. Щом февруари сме на покрив - добре е. До юли да сме изцяло готови да по изсъхнат замазките и мазилките 2 месеца. Септември да мятаме картона по таваните. ламината и мебелите и да посрещат зимата наще в новата къща.
Хубаво си е и сняг да има. Днеска дъщеря ми съм я дърпал 2 часа с шейната. Закачих я за Аудито :lol: няма такъв кеф :partyman:
Движиш се в графика. :supz:
:partyman:
По принцип изоставаме. Не е прокарвана водата и канализацията. А трасето е 27м през целия двор, който пък е циментиран. А и вътре има още работа. Плочки в кухненската част, врати, латекс по таваните, настилки по подовете. Абе вътре може да се бачка и на лошо време има парно вече. Дано успеем да направим канала есента, че иначе увисва за догодина. А и догодина ще си има довършителни работи отвън. Пътеки, антре, тераса...
vlax - майстор
нед авг 22, 2021 8:20 pmsokolov.91 написа:
А и догодина ще си има довършителни работи отвън. Пътеки, антре, тераса...
Ще стане,само здраве да има. :)
:partyman:
Virtex - майстор
нед авг 22, 2021 2:03 pmsokolov.91 написа:
Ама как така ми триете постове от МОЯТА тема? Били последователни 2 мнения. Не били свързани с темата... Хахаха. Е с какво са свързани бе, да не би да съм качил снимки от морето? Темата е за къща, аз къща качвам. Ама че прости модератори. Тука ботове по 1 седмица спамят няма кой да ги спре, ама в моята тема моите мнения се трият. Пълен смях. Пълни смешници... :lol:
Ще пробвам да видя какво е променяно и защо, за да се разбере грешка ли е или да.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Старчески дом" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: