• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Здравейте някой от вас строил ли е във Земеделска Земя от Зони ССБ ИЛИ ССП каквито зони са в Град София -Селата?
MamaMy - майстор
Това трябва да е поредния ССБ И ССП бот. Ако това е изкуствен интелект, предпочитам естествен простак :lol:
Киррил - специалист
В България всичко е възможно, зависи с колко пари разполагаш и знаеш ли правилният човек.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Обади се на Васко
MamaMy - майстор
:lol: Той Васко по-гумен от PVC Каменица :weedman:
vasko12 - помощник
Киррил никакви хора не трябва да имаш,има си Наредба която е Законов Под Нормативен Акт.
Просто хората не са грамотни юредически и не се интересуват за своите права.
Тази Наредба 19 която е за Строителство в Земеделска Земя е гласувана в Народното Събрание.
vasko12 - помощник
съб дек 30, 2023 10:02 amn_a написа:
Обади се на Васко
.
Тел е на Архитекта ....,аз тел не съм оставял в обявете има си човек който е учил за тази цел.
MamaMy - майстор
След всичкия тоя спам дори този архитект да е единствения в света който да може да свърши работа, никога не бих му се обадил. Че те този телефон го следят вече и лелките от детските градини. Насила между шамарите няма да се набута никой човек с пари. Все пак за да ги има трябва да е поне малко с всичкия си. :roll:
iliya_i - майстор
съб дек 30, 2023 6:07 pmvasko12 написа:
съб дек 30, 2023 10:02 amn_a написа:
Обади се на Васко
.
Тел е на Архитекта ...,аз тел не съм оставял в обявете има си човек който е учил за тази цел.
Абе рекламата в този форум не е ли забранена?
Според други форуми това е твоя (на Васко) телефон:
https://agri.bg/forum/topic/2891?page=2
Васил
05.08.2023

Мой познат за Гр София и Областта "Консултант с опит повече от 15 години предлага консултация и изготвяне на документи за издаване на Виза за Проектиране.на Земеделска Земя от зона ССБ и ССП където можете да построите вашия мечтан дом като ( Визата) позволява всякакви строителство ,Тухла ,Бетон и Желязо така нареченото Монолитно Строителство също така може с Дърво ,Желязно и каквото още се сетите за вашата Къща Ферма,Ранчо или Вила 🙂Работя със няколко Архитекта и Инженери .Тел ...
https://forum.imoti.net/read.php?14,395067,395117
vasko12
Строителство във земеделски земи от Тухли и Бетон
15-07-2023 - 08:42:45 IP/Host: 91.196.225.---
Регистриран: преди 15 години
Мнения: 32
Консултант с опит повече от 15 години предлага консултация и изготвяне на документи за издаване на Виза за проектиране на ССБ Земя и ССП земя където можете да построите вашия мечтан дом ,ферма,ранчо ,вила между природата 🙂Работя със няколко Архитекта и Инжинери ....
iliya_i - майстор
Дублаж. Тези бъгове няма ли да се оправят?
Последна промяна от iliya_i на нед дек 31, 2023 7:59 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2

Тема "Строителство на земеделски земи от Зони ССБ И ССП възможно ли е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: