Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Matchless - специалист
Поздравления и от мен. Много ми харесва. Разликата е от два пласта картон, нали?
sasooooooooo - "специалист"
Да така направих за нивата.
Мерси за отзивите на всички.
dechoоо - специалист
Аз да попитам :ops: кръгът от гипсокартона каква роля играе :? Не е ли излишън?
Matchless - специалист
И аз така мисля при положение, че е оставен толкова малъл отвор за скритото осветление.Аз бих го направил само с полата и две-три "цедки" :) с окачвачи най-вече за да не влиза прах и там, но по принцип може и без обръщането дори. Все пак е станало добре и сполучливо, на мен поне ми харесва.
sasooooooooo - "специалист"
Кръга имитира окачен таван и дефакто все едно започвам на нула. Пердето до тавана е също хванато за него. По-трудно щеше да ми бъде да хващам УД директно към тавана , отколкото само на ГК.
Осветление в кръга няма да има, всичко е на цветчетата. Дефакто отгоре също съм го затворил, но това съм го обяснил в статията за конкурса.
А и все пак аз съм любител не професионалист-картонджия :wink:
Matchless - специалист
Е то отстрани и баба знае кусури да търси и акъл да дава.:) Кръга може и с предварителен монтаж на най долния плас(на самите листчета) и направо долу да му се удари лека шпакловка а горе да се мине с акрил само.Така или иначе отдолу едва ли се вижда това обръщане.Изпълнението и за професионалист не е зле, шпакловката е повече от добра, боядисването също. Там за лампата ти си знаеш...:)
saksko - помощник
сега...браво за полученият резултат с много малки резерви, но може би аз не съм разбрал, но ми се стори че тази импровизация е спечелила някакъв конкурс. Ако това е така значи би следвало да се съревновава с други фигури и съответно с други майстори. Та ако това се е случило тези майстори наистина ли така работят? Аз съм изумен. И тази многолистна детелина ще е "ужаса на шпакловчика" как може да качите снимки на последователността на работата като тази последователност а и всяко едно решение си е чиста импровизация. а ако някой ме попита защо така плямпам против човека, предварително отговарям че нямам нищо против него а против оня който е избрал победителя в конкурса а и е позволил тази последователност(която е абсурдна) да бъде качена тук. Иначе за бгмама си е идеално. Та като сменяш маркучите на скритото боцкат ли рапидките? Не те ли дразни страхотната чупка на "стеблото" на "детелината"? Не беше ли малко трудно да го вдигнеш.
п.п. Ако човека който е правил това НЕ Е професионалист едно голямо БРАВО от мен!
velsi - Почетен майстор
Разбира се, че не е професионалист. Той и целия форум, ако не си забелязал, е такъв.
saksko - помощник
velsi написа:
Разбира се, че не е професионалист. Той и целия форум, ако не си забелязал, е такъв.
Значи пращам извинения на обидените и пак едно БРАВО за крайния резултат.
Ако целия форум е с непрофесионалисти тогава към кого се задават въпросите.
velsi - Почетен майстор
Колега, това не е някакъв изпит, а форум за взаимопомощ. Всеки помага с каквото може и споделя това, от което най-много разбира. А който се чувства професионалист в някаква област и има желание да помага е добре дошъл.

Тема "Детелина от ГК" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: